12 yaşındaki kızı taciz eden şahıs

turkona
konya akören'e tapu işleri için gelen 85 yaşındaki mustafa k. isimli şahıstır.
85 yaşındaki mustafa k. isimli şahıs, bir markette 12 yaşındaki bir kız çocuğuna sarılıp öpüyor ve elle tacizde bulunuyor. kız da durumu ailesine anlatıyor. ailesinin şikayeti üzerine yakalanan ahlaksız herif çıkarıldığı nöbetçi hakimlikçe, kız çocuğuna 100 metreden fazla yaklaşamama ve adli kontrol kararı ile serbest bırakıyor. cumhuriyet savcısı'nın serbest bırakılmaya itiraz etmesi ise üst mahkemece reddediliyor. bunun üzerine konya cumhuriyet savcılığı olayla ilgili yürütülen soruşturmayı tamamlayıp şahıs hakkında 'sarkıntılık yapmak suretiyle çocuğun cinsel istismarı' suçundan 3 yıldan 8 yıla kadar hapis cezası istemiyle iddianame hazırlıyor.
nöbetçi hakim, şahısı serbest bırakıyor, savcı bu duruma itiraz ediyor, üst mahkeme itirazı reddediyor, aşağılık şahıs sokaklarda gezmeye devam ediyor. bu nasıl iş lan anlayan var mı? 12 yaşındaki kız taciz ediliyor ve hakim kız çocuğuna 100 metreden fazla yaklaşamama kararı veriyor. taciz edilen kız çocuğu için diyor. ulan bu şahıs taciz hatta tecavüz edecek başka kız bulamaz mı? bu hakim uykusunu alamamış sanırım. böyle bir saçma karar mı olur. bunlar diplomayı marketten almışlar zaar..
kaynak
Gülenyüz
Mahkemenin red etme ısrarı niye ki? Vardır mutlaka bir sebep hoş bahanesi yok bu işin. O kadar çoğaldı ki bu durumlar ne diyeceğimizi şaşırdık artık.
Bundan bir hafta kadar önce bizim apartmanın bahçesinde de böyle bir olay gerçekleşti maalesef. Adamın biri diafondan zili çalıyor, ilaçlama için geldim diyor ve kapıyı açıyorlar doğal olarak. Belli ki daha önce keşif yapmış. Adam direk bahçeye inip komşunun kızını yalnız görünce sıkıştırıp öpüyor kız ilk anda şaşırıyor ve sonra bağırıyor ama adam kimse gelmeden çıkıyor binadan. Kameralara bakıldı falan ama maskeli diye tespit edilemedi. Kızcağız korktuğuyla kaldı ve tekrarlama durumu da var adam ortalıkta dolaşıyor sonuç olarak. Etrafı çevrili, korunaklı bahçemize bile gönderemiyoruz çocuklarımızı. Göndermek ayrı dert, göndermemek ayrı dert. Allah sonumuzu hayr etsin inşallah...

neden bekliyorsun?


Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.
Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.

katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol