17 ocak 2021 beşiktaş galatasaray maçı

kekomagnon1907
jrriquelme adlı yazar bjk şampiyonluk falan demiş ama aşağıdaki fotodaki arkadaşın transferinin kesinleşmesi ile öyle bir ihtimal kalmadı.

9
sosruko sosruko
Yazık.
kekomagnon1907 kekomagnon1907
kaliteli futbol kaliteli futbolcularla oynanır.şampiyonlukta böyle gelir.tabi sadece transferle olmaz bu işler ama bu trnasfer hem yönetimin şampiyonluğu ne kadar istediğini gösterir hemde takıma ciddi bir kimlik ve kalite katar.mesela beşiktaş pepe yi bu dürtü ile almıştır.özetle sen hem bunları hesaba katmıyorsun hemde bana yazık diyorsun.asıl sana yazık
sosruko sosruko
Sen kaç şampiyonluk gördün ki? Yazık.
kekomagnon1907 kekomagnon1907
fenerbahçe kazandığı 29 şampiyonlukla tff nin armasında yazan 1923 yılından beri en çok şampiyon olan takım.o yüzden boş yapma.ayrıcada mesutun transfer nedeni g.s nin 2013 teki çilekleri ile aynı.tahmin etiğim kadarı ile iyi kötü futbol takip eden biri olarak en azından bunu anlamalıydın.
sosruko sosruko
1923 doğumlu musun? Sana kaç şampiyonluk gördün diye sormuştum. 19 ve 29 arasındaki farkı nasıl ayırt edemiyorsunuz. Yazık.
kekomagnon1907 kekomagnon1907
değilim tabi.ama futbolun beşiği ingiltere olmak üzere tüm büyük avrupa ülkelerinde tarihi ne olursa olsun federasyonun kuruluşu müsabakaların başlangıcından beri kazanılan her şampiyonluk sayılır.bizdeki durum federasyonun işgüzarlığı,kendini en büyük zanneden birilerini üzmemek istemesi hepsi bu, ayrıca aynı federasyon kendi lafını yiyerek b.j.k nin 59 öncesi iki şampiyonluğunuda saymakta.bu durumun içinde kendini en büyük saymakta ayrı bir avellik.ayrıca 19 29 muhabbeti yapıyorsun ama sen kaç yaşındasın arkadaşım , hepsinimi gördün 59 sonrası g.s şampiyonluklarının.son olarak şunu ekleyim tarih günümüzden ibaret değil,liverpool 30 sene şampiyon olamadı ne oldu küçük takım mı oldu,yokk.bu senede şampiyon olursa gine ingilterenin en büyüğü olacak.uzun lafın kısası bu yukarıda anlattıklarımı toplayacak olursak tamamen haksızsın ve sana yazık falan demeyede gerek yok çünkü nefesime yazık ama sen tam bir avelsin.avel
sosruko sosruko
Yazıyı okumadım önemli bişey yazıyor mu? Yazık.
kekomagnon1907 kekomagnon1907
yemin ediyorum takılmış plak gibisin.bozuk ve sıkıcı.
sosruko sosruko
Sıkılmış. Yazık.
Erdal bakkal
Beşiktaş'lı arkadaşları tebrik ederim, son dakilara kadar kaleyi bulan şutu dahi olmayan bir Galatasaray vardı. diagne kırmızı kart gördü, Galatasaray son yarım saat 10 kişi oynadı ama zaten o kadroda olunca takım 10 kişi mücadele ediyor.

neden bekliyorsun?


Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.
Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.

katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol