29 mayıs 2020 muharrem ince'nin haber global'de medyaya yargı dağıtması

exmilitary
Haber globale davet edilen muharrem incenin programı yeni başlamışken cumhurbaşkanının konuşma yapmaya başlaması nedeniyle yarıda kesilmeye çalışılması sonrası ince, ülkedeki faşist düzeni ekranlar önünde canlı kanlı tertemiz haykırdı.

megola
Haber global'den resmi açıklama;
29 mayıs 2020 muharrem ince'nin haber global'de medyaya yargı dağıtması
megasozluk.com/foto

Muharrem, sen gündem olmak için yayın mı terkettin guduuuu.

Akşam sana “ gel bakalım muharrem” derler yine koşa koşa gidersin gurur senin neyine :)
3
zeze zeze
birileri ısrarla koyunun can derdinde olduğunu anlamak istemiyor. bu işleri çocuk oyuncağı sanıyorlar.
megola megola
Yalancının mumu yatsıya kadar yanar derler ama bunların ki 2 saat.
Atasözü değişecek bunlar yüzünden vesselam :)
zeze zeze
madem devlet adamısın ve eleştirmen gerekiyor, bekle bitsin. yap eleştirini sonra devam et mülakatına. anlat sorunları, öner çözümlerini de herkes görsün. illet oluyorum çözüm yerine sorun üreten insanlara.
zeze
tutumunun daha devlet adamı tarzı olması gerekir diye düşündüğüm durumdur. yayını kesiyorlar mı, beklersin, tekrar yayın başlar, anlatırsın neden yanlış yaptıklarını sana göre, gitmek gerekiyorsa bu noktadan sonra sonra gidersin. haklıyken haksız duruma düşmemek gerek. politika fevri olmamayı gerektirir. bu konuda şu anki politikacılarının hepsinin rahmetli süleyman demirel'den ders alması gerekirmiş.
tarzanrifki
bu arkadaş 16 milyonun zamanında büyük umutlar bağladığı ilk başkanlık seçimin gecesinde ortadan kaybolan, kaçırıldı diyenlere, içip bir köşede sızmıştır diyenlere çıkıp bir açıklama bile yapacak cesareti bulamayan; ve sonra gecenin bir körü "adam kazandı" diye kendi yandaşı sandığı muhalif haberciden son Osmanlı tokatını yiyen, siyasi kariyeri sona ermiş, eski milletvekili değil mi? sen şimdi ekrana çıksan ne olur, çıkmasan ne olur? böyle bir hezimet yaşamış ayaklar altına alınmış adamı bu halk bir daha ciddiye alıp başkan seçer mi? habercilerin elinde böyle kukla olursun işte, artık seni yavaş yavaş ekranlardan Yalova'nın elma bahçelerine alalım sayın ince, çünkü gönüllerdeki yerin çoktan dolduruldu.. (bkz:Mansur Yavaş)

Not: CHPspor

Neden Bekliyorsun?

Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.

Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.