#ahlaksızercantutuklansın

megatron
Her küfür edeni tutuklarsak katilleri nereye koyacağız?
6
frankenstein frankenstein
Tutuklanmamalı ama bir ceza verilmeli. Küfür ve hakaret etmek bu kadar basit olmamalı.
megatron megatron
zaten veriliyor. Ama o kararı küfre maruz kalan kişi veriyor. Berat albayrak a ekran görüntüsü atarsan daha sağlıklı olur.
megatron megatron
maşallah siyasi parti taraftarları eksi yağmuruna tutmuş. Keşke bu cesaretinizi bir de yorum yapmakta gösterebilseniz. Basitler.
frankenstein frankenstein
Eksiyi ben vermedim bu arada. Türkiyede hiçbir siyasi partiyi desteklemiyorum. Ama bu ercan denen şahısın yaptığı yanlışada göz yumamam, parti hakkında istediği şekilde eleştiri yapabişir. Ama bir siyasetçinin ailesine kimse hakaret etmemeli.
Not: bir parti destekleyecek olursam bu kesinlikle akp olmaz.
megatron megatron
eksiyi sen verdim demedim ki ben :)
frankenstein frankenstein
Eksiyi benim attığımı düşündüğünüzü hissettim. Açıklama yapmak istedim sadece.
hamzababa
Ne kadar kalitesiz insanlarımız var. Adamı ve partisini sevmeye bilirsin ama bu ağır bir saygısızlık, g*tünden şırınga ile kan almak gerek ercanin...
5
megatron megatron
yazdığını bir daha oku :D
sirikit sirikit
Okumayı bilse onları yazar mı zaten.sürekli ,argo ve mahalle kabadayısı ağızlı yazarları adminler görmüyorlar mı acaba
hamzababa hamzababa
@sirikit, yazım hatası olabilir. Ama sana bir yazarım okumak için 77 ejdadini toplaman gerekir.
Şimdi kaybol.
hamzababa hamzababa
@megatron teşekkürler.
sirikit sirikit
Yavaş yaz
enginyuksel1982
aile kutsaldır. ne olursa olsun hangi siyasi partiden/görüşten olursa olsun ailevi değerleri katan ahlaksızdır. muhalefetse insan gibi muhalefet, çizgiyi aşmadan, manevi değerlere girmeden muhalefet.

not: bu platformda siyaseti ve siyasi kimliğimi belli etmeyi tasvip etmesem de TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİLİ OLARAK NET BİR ŞEKİLDE SÖYLÜYORUM. siyaset bel altı değil, sokak diliyle değil bilimsel bir formda yapılırsa insanlığın yararınadır yoksa böyle abuk sabuk adamların kahve diliyle zırvaladığı bir mecra olmaktan öteye geçemeyecektir.
zeze
beter olaylar için "Allah düşmanımın başına vermesin" gibi bir sözün kullanılageldiği toplumdan, aynı duygu ve düşünceleri paylaşmadığı için insanlara bu şekilde yazılar yazan bir topluma, ölülere bile saygı göstermeyen insanların sayısının haddinden fazla olduğu bir topluma.

ahlaki değerlerimizin kalmadığını göstergesi. Karşı taraf bir bakan değil, bir baba bir eş. Sayın Albayrak ekonomi konusunda her türlü seviyeli eleştiriyi hakedebilir. O kadar! Fazlası olamaz.

Ben her zaman yaptığım gibi, bu seviyesiz şahsı önce Türk Adaletine sonra da Allah'a havale ediyorum. BU seviyesizliğine ve saygısızlığına rağmen o yazdıkları için Allah Düşmanımın başına vermesin, yaşamasın diyorum.

Edit : Sayın Albayrak ve Eşini kutluyor, Allah mürüvvetlerini de görmeyi nasip etsin diyorum.
kara uzum habbesi
Dördüncü kez baba olan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak hakkında sosyal medyada ahlaksız paylaşım yapan E.B., sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Bu ders olsun diyeceğim ama sosyal medyada herkesin herkese çok rahat bir şekilde hakaret edebiliyor. Gerçekten bir düzenleme getirilmeli.

Neden Bekliyorsun?

Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.

Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.