aldatılma durumunda yapılması gerekenler

0 /
epsilon
Benim de var böyle bir hikayem bir ara anlatırım. Ben sustum. Hiç bir şey yapmadım. Hiç bir şey. Dümdüz duvar, soğuk bir taş oldum ama yıllar sonra farkettim ki onun ekmeğine yağ sürmüşüm. Enayilik yapmışım. Salaklık etmişim. Aslında bir ara düşündüm bir şeyler ama bana yakışmaz deyip vazgeçtim. Varsa hesabınız vaktinde sorun, sonrasında soracak zaman kalmıyor.
exmilitary
Sorunu her türlü kendinizde bilip sessizce ilişkiyi bitirip yolunuzu ayırın ve tüm bağınızı kesin. Aksi her türlü davranışta başınız çok daha fazla ağrıyacaktır.
gudubet
Öncelikle o anda içinize düşen ve sizi içten içe kemiren intikam duygusunu bastırmanız.çünkü intikam soğuk yenen bir yemektir.o an için canın yanmıştır ve sen de karşındakinin canı senden daha çok yansın istersin.Bu duygu sana hayatta yapmam dediğin şeyleri bile yaptırabilir.Sakin ...
fakirgureba
eğer tam da olay anında yakaladıysanız ve sizi fark etmedilerse, bir sigara yakıp (özenmeyin lütfen) , duvarın dibine oturup, size yapılan her hücrenize işleyene kadar olanı biteni izlemektir. soğukkanlı olunmalı ve şiddet / kötü muameleden kaçınılmalıdır. biraz gürültü yapılarak ortamdan uzaklaşılmalı ve bir daha görüşülmemelidir.
ayrıca bunu yaşamış olman ''tekrar yaşayacağım'' korkusu taşımayı da gerektirmez. Hayat elbet yeniden baharı verecektir. Zira insan güvenmeden yaşayamaz.
purplelamborghini
umursamadan yoluna bakmaktır.

hayır, kafana taksan kendine dert edinsen ne olacak yani ? evlenecekler de düğününe mi gideceksin ?

aynısı başıma gelse iyi allah yolunuzu açık etsin haydi selametle der bakarım keyfime.

ailesinden, aile olma kavramını, sevgiyi, saygıyı ve sadakatı öğrenememiş bir insan için ben neden çaba gösterip kendimi üzeyim ?

anam mısın ? yoksa babam mı ? kimsin ? bulunmaz hint kumaşı mı ?

bir insan ne zaman saplantıya düşer biliyor musunuz ? egosuna ters düşen bir durum olduğunda.

o yüzden sizden kaynaklı ekstrem bir durum yoksa ve aldatıldıysanız karşınızdaki şahsı zihninizde olabildiğince küçültün.

onun ne kadar basit ne kadar aşağılık bir insan olduğunu durmadan düşünün.

bir süre sonra zaten unutacaksınız hayat böyledir. zorluklar karşısında dik duramayan hayat yarışından kopar ve elenir.

ha bekara karı boşamak kolaydır derler başıma gelse aynı yukarıda bahsettiğim gibi davranırım hiç şüphem yok, inşallah hiç kimsenin başına gelmez selam ve dua ile (bkz: swh)
Gülenyüz
Bilimum olabilecek en yaratıcı bedduaları yağdırın daha sonra bir güzel mahalleye rezil edin hatta memlekete falan, kimseye bakacak yüz kalmasın ee her şeyin bir bedeli olmalı.
Şaka bir yana allah kimseye yaşatmasın büyük acı, ölmek gibi bir şey oluyor ama kimse ölmüyor...

Şaka dedim ama dediklerimi yaparsanız büyük stres atarsınız. Ben mi yooo ben yapmadım öyle bir şey.
diliolsakonussa
Çift terapistine gidin. Yada gelin. Ben de çift/aile danışmanıyım :) şaka bir yana ilişki ciddiyse ve böyle birşey olmuşsa gerçekten anı karar vermeden bir uzman desteği alın. Kabullenin, affedin, görmezden gelin demiyorum. Hiçbirşey şiddet ve ihanetin hafifleticisi olamaz ama bunlar başka şeylerin semptomudur. Bu başka şeyler sizin yada aldatanın problemi olabilir, çözmeseniz yine ortaya çıkar. Ama aynı şekilde ama başka şekilde. Artık nasıl bilemem.
0 /

neden bekliyorsun?


Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.
Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.

katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol