alternatif coronavirus önlemleri

tarator
Er Ryan 'ı kurtarmak filminde müttefiklerin omaha sahiline çıkarma yaptıkları açılış sahnesinde deniz kıyısına döşenen engelleri görürüz. Bu engelleri aşamayan tanklar sahilde piyadelerin ilerlemesi sırasında koruma desteği veremedikleri için alman makineli tüfek yuvası sahile çıkanları orakla buğday biçer gibi biçiyordu.

Diyeceğim, sigarayı bir süre için bırakın. Odayı havalandırın. Daha iyi beslenin. Özellikle protein bağışıklık sisteminin temeli.

Covid 19 müttefikleri temsil etmiyor, faşist Almanya gibi davransa da örnekte kim sahilde kim yukarıda duruyor takılmayın.
tamuriltinuviel
Dışarıdan geldiğinizde ıslak veyahut kolonyalı mendille montunuzun ve pantolonunuzun her tarafını güzelce silmek, dışarıdan aldığınız ürünleri eve soktuktan sonra ambalajlarını gene aynı şekilde güzelce silmek, 2-3 günde bir de olsa evin zeminini ve sürekli kullandığınız yerleri (kapı kolları, musluklar, banyo, tuvalet) sirkeli karbonatlı su veya deterjanla temizlemek, gün içinde bolca meyve tüketmek, uykunuzun düzenine özen göstermek, bulunduğunuz odayı günde 2-3 defa 3-4 dakika havalandırmak. Esas yapılması gerekenleri biliyorsunuz zaten.
5
kayip adanin son iskelesi kayip adanin son iskelesi
Biraz abartılı olmadı mı
tamuriltinuviel tamuriltinuviel
Başlıkta alternatif yazıyor, bence abartılı da değil :)
kayip adanin son iskelesi kayip adanin son iskelesi
Bilmiyorum ben öğrenci evinde 3 yıldır yaşıyorum bağışıklığım lisansı yükseği bitirdi doktora yapıyor
kayip adanin son iskelesi kayip adanin son iskelesi
Temizlikle alakam pek yok yani
tamuriltinuviel tamuriltinuviel
Sen de haklısın :)

Neden Bekliyorsun?

Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.

Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.