amazon prime

Mega sözlük 1. Nesil yazar
my name is nobody
Gerek 7,90 TL'lik fiyatı, gerek böylesine uygun fiyatına rağmen 6 kişiye kadar kullanım imkanı sunması, gerek içeriğinde bir çok ilgi çekici eski klasikleşmiş dizi olmazı ve kendi içeriklerinin de ilgi çekici olması yönü ile şimdiden "ben buna devam ederim arkadaş" dedirten platform.

Açıkçası bu fiyatla ve artacak içerikleriyle ülkedeki diğer platformlara çok ağır gelmesi muhtemel bir durumdur. En azından Netfilx artık zor zam yapar hatta şahsen fiyat indirimi beklemeye başladım bile.

HBO'yu da böylesine uygun fiyatlarla ülkemize bekleriz.
megatron
HBO beklerken sürpriz yalan hizmet. Fiyatı ile akılları baştan alıyor. Ancak şimdilik yeteri kadar içerik yok. 1 sene sonra Netflix için büyük bir rakip olacaktır. Gelmesi iyi oldu. Hükümet ile kavgalı bir Netflix'in bir ayağı çukurdaydı. Şimdi seçeneğimiz var oldu.
lori
ülkelere göre fiyat belirleme politikasını çok başarılı bulduğum yakın zamanda olmasa bile gelecekte netflix'e rakip olacağını düşünüyorum.
hesabicivciv
fikir güzel fiyat iyi amaaaa içerik artınca ve/veya abone sayısı artınca fiyatta artar mı? zaman gösterecek. içerik nedeni ile aboneliğimi iptal ettiğim şeycik.
Mega sözlük 1. Nesil yazar

neden bekliyorsun?


Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.
Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.

katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol