ateistlerin islam karşıtı olmaları acizliği

pariste bir beyefendi
Ben avrupanın bir çok ülkesinde bulundum. Ve farklı inançlardan binlerce insan tanıdım. Bunların içinde farklı dünya görüşleri olan ateistlerde vardı. Fakat hiç biri islam karşıtı veya düşmanı değildi. Islama saldıran ateistler sadece türklerden çıkıyor buna emin olun. Ama kesin türk oldukları konusunda emin değilim.
Her neyse, ateist herhangi bir dine inanmaz ama diğer insanların inançlarına saygı duyar. Karşıdaki bir tornavidaya tapsa bile...
Gel görelimki bizdeki sözde ateistler sadece islam dinini kendilerince çürümtmeye çalışmakla harcıyor gereksiz ömürlerini. Sözee ateist doyorum çünkü onlar kendilerini yanlış tanıtıyorlar. Ateist değil islam düşmanları.
Hindistanda ineğe tapanlara bile saygım var en azından başkalarının dinine saygısızlık yapmıyorlar ama en cok saygısızlık yapan bizdeki ateistlerin onları bile eleştirdiklerini veya herhangi bir dini sorguladıklarını hiç görmedim. Neyse şimdi bir kaç ateistciğin kuyruğuna bastığım için doluşrlar bana müsade
3
disieros disieros
Ateistler diyerek çok genelleme yapmışsın dünyadaki diğer ateistleri de almış oluyosun yani türk ateistler diyebilirdin bence o zaman daha doğru olurdu anlattığın şeye göre
pariste bir beyefendi pariste bir beyefendi
Öyle dedim zaten. Bizdeki ateistler diyerek
disieros disieros
Başlıktan bahsediyorum
endergelisenosasunaataklari
Bu başlığı deprem başlığının altına girilen entrylerden ötürü açtığını düşünüyorum.

Ülkemizdeki ateistler hakkında ki genellemeni tam desteklememek ile birlikte haksızsın da diyemem, ancak şöyle bir gerçek daha var ki bu da ateistlere en çok saldıran güruhların başında müslümanların olduğudur. Bir nevi madalyonun diğer yüzü gibi bir durum.
biliranvarmibeabi
Reddediyor içinde bulunduğu toplumun dinini, inancını , tanrisini. Ne yapsın ben ateistim ama comollooko kabilesinin zobbammi tanrısınin kitabına kuralına duzenine mi inanmıyorum desin. Elbette önce kendine ogretileni yok sayacak. Not. Ateist değilim her türlü fikre "ben ne düșünürüm acaba diye bakarım"

Bı nevi yerli ve milli ateizmin doğum sancıları diyelim
sadandmad
Türkiyedeki insanların kendi görüşlerinden farklı olan görüşlere bir gram toleranslarının bulunmaması sebebiyle karşı görüşlerin kendilerinden nefret etmesine neden olmasından doğan hadise.Evet yeni nesilde daha az fakat türkiyede bu böyle.Benim dediğimi kabul etmezsen düşmanımsın diyorlar ve böylece herkes birbirine düşman kesiliyor.