başlık açan entry girenden üstündür

prens hazretleri
Bir konuyu, bir tespiti, bir espriyi akıl edip başlık açan kişi
O entryler altına yazı yazanlardan/yorum yapanlardan üstündür
Önemli olan bir binanın içini döşemek değil, o binanın temelini atabilmektir.
Beni lütfen yanlış anlamayın ben başlık altına entry girenlere bir şey demiyorum onlarda gereklidir ama başlığı açan, akıl eden kişiden üstün görmüyorum.
Benim düşüncelerim
1
prens hazretleri prens hazretleri
Benim düşüncelerim
albino aborjin
bu düşünceye bir tek ben karşı çıkmayacağım; bence pep, freud da karşı çıkacaktır.
çok üstünkörü olmuş, şu gibi: 'bir ülkede siyasileri gereksinmemizin belirtisi o siyasileri yakınıp da meydana getirecek dostlar kıraathanesi mensuplarıdır'

ne üstünlüğü? şu rekabet ahlakını bir kenara atalım artık. ne üstünlüğü?
akabinde değinilen önem konusuna da şöyle bir mecbur değineyim; önem, herhangi bir referans vermeksizin (kişi, kişinin duyguları, belirli bir toplum ve/ya değerleri vb.) belirsiz bir eklime olarak kaldığı gibi aynı zamanda yansız kullanmamış oluyorsunuz. bina diye bağıran adam ne yüce adammış ki günümüz modern yapılarının atasıdır bu adam mı demeliyiz.

hah demem o ki bazı fikirler teneke gibidir; onların içini de doldurmak elzemdir, zira onlar içleriyle bir bütündür.

bir tenekenin dışını yapmak içini de yapmak değil midir swh swh bunları birbirinden ayırmanın gereği yok, önem, öncelik atfetmeye gerek yok.
albino aborjin
bu arada belirteyim başlık çok kötü. formata eklenmesini isteyeceğim fikrimi bir yazı ile açıklayıp yakında. herhangi bir değer yargısı bırakan ya da okuyan kimseyi buna yönelten başlıkların yasaklanmasını talep edeceğim. bu durumdan rahatsızım.
2
prens hazretleri prens hazretleri
Özgürce yazabildiğim için buradayım.
Beğenip beğenmemek okuyanların takdiri
albino aborjin albino aborjin
kral. özgürce yaz tabi. başlıkların tarafsız olmasını dile getirdim o kadar. başlıkta düşünceyi dile getirmeyi hedef aldım ben, ki inanılan şeyi başlıkta yazmayı doğru da bulmuyorum, bizzat seninle problemim yok. hatta sana dm'den şimdi bir azer bülbül şarkısı yollayayım yerine bir sigara içeyim, günün güzel olsun, canını sıkanın da mine kıyayım yani :)
i am groot
yanlış olanından bir öneri. daha doğrusu şöyle diyeyim çoğu zaman doğru olmayan bir öneri.

yani işin rekabet çılgınlığı bir yana bir konu hakkında ilk davranıp başlık açmanız sizin o konuda bir uzman olduğunuz anlamına gelmez. dolayısıyla herhangi bir üstünlük durumunuz da yoktur. ayrıca bahsedilen üstünlük neye göredir?
bütün subjektifliğimle şahsen ben, yeri geliyor sadece ilgi alanım doğrultusunda bir başlık açıyorum ve ilgi duyan ve benden daha çok fikir sahibi olan diğer yazarların da bir şeyler yazmasını bekliyorum. bu dolaylı olarak "sen bu konuda ne düşünüyorsun ya da bir şey düşünüyor musun?" diye sormaktır.

edit: bu da beni üstün yapmıyor haliyle.