bebek

kapisi kapali etrafi sarili ismet
istanbul'un beşiktaş ilçesinde bulunan bir semt. zenginlerin yaşamakta olduğu, ünlülerin sokakta cirit attığı, istanbul boğaz manzarası kadar güzel başka bir şeyin olmadığı bölge. genelde kalçası geniş ablalarımızın koşuya geldikleri yer olarak bilinir buralar.
jrriquelme
Erkek ve kadının evlenmesinin temel sebebi olan üremenin anafikri, genleri nesilden nesile aktaran, zigot ve embriyo sonrası meydana gelen tatlı varlık.
bayyanlis
Bebek, bir insanın en küçük hali olan doğum anından itibaren yürüme dönemine kadar olan zaman diliminde aldığı isimdir.Şüphesiz her anne ve baba bebeklerinin o ilk kalp atışını duydukları andan itibaren onun için en iyisini isterler.

Hele bir de beklenen ilk bebek ise işler daha da karışacaktır. Bir yandan heves edilen bebek kıyafetleri, bir yandan istenilen bebek arabası, bir yandan stoklanmaya çalışılan bebek bezi, bir yandan rengarenk bebek oyuncakları derken bebek alışverişi içinden çıkılmaz bir hal alabilir.

Bir de bakmışsınız çocuk büyüyene dek kendinize çöp dahi almıyorsunuz. Önceden kendime bakan çok alışveriş yapan biriydim. Evlilik hele de çocuklardan sonra kendimi unuttum diyebilirim. Sürekli onların eksiklerini ve ihtiyaçlarını düşünmek durumundasınız.

https://www.bebekido.com/
kucukeniste
Ahşap bugün neredeyse her evde karşımıza çıkan, kaliteli ve doğal yapısı ile en fazla tercih edilen üretim malzemelerinden biridir. Yaygınlaşan ahşap kullanımı günlük hayatta kullandığımız pek çok ürüne de yansımıştır. Bu ürünlerden biri olan ahşap askı modelleri elbise, pantolon ve bebek giysileri gibi farklı kıyafet seçeneklerine uygun olarak tasarlanmaktadır. Bilgi için https://www.askidunyasi.com/ adresine gelebilirsiniz.

neden bekliyorsun?


Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.
Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.

katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol