bursa'da öğretmeni döven veli

firildak cafer
Bursa'da öğretmeni döven veli,
Öğretmen, doktor, Sağlık çalışanı dövmek gerçekten kabul edilesi bir durum değil. Fakat bazen gerçekten hak edenler oluyor.
4. Sınıfa giden bir kızım ve oğlum var 2 dönem yaşlı başlı öğretmeni dövmemek için kendimi zor tuttum bu yıl öğretmen değiştirdim. Dayaktan yırttı neden diye soracak olursanız, Çocukları dövmenin yanında olur olmaz her türlü hakareti yapıyordu. Sırf yaşından dolayı zor tutuyordum ve mümkün mertebe okula gitmiyordum. Annesi gönderip durumlarını sorduruyorum.
Çocuklarımın baba bugün öğretmen bu küfürü etti, Baba bugün kardeşime hızlı vurdu tahtaya kadar gitti. vs vs anlatmaları ile cinnet geçiriyordum. Neyse ki şükür sınıf değişti de kurtuldu yoksa bu haberde olduğu gibi bende bir habere çıkmaya çok yakındım.

Şimdi bu okuyacağınız haberde ki babaya ben hak veriyorum. Düşün veli'sin, okula gidiyorsun ve öğretmen dövüyorsun? "acaba neden böyle bir eylemde bulunma ihtiyacı hissetti."

Bursa'da bir veli, çocuğuna tokat attığı iddiasıyla öğretmeni okul koridorunda tekme tokat dövdü. Öğretmenin darp edildiğini öğrenen diğer öğretmenler okul önünde basın açıklaması yaparken, olay anı saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı.
kaynak

Neden Bekliyorsun?

Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.

Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.