çift soyadı kullanan kadınlar

servi revan
ortalıkta london kraliçesi veya suud-i arabistan şeyhinin kızı gibi dolanan kadınlardır. isimlerini telafuz ederken üç dakika geçer.

yarın bir gün çok muhteşem doktorluğumu elime alırsam bu tür kadınları terapiye almayacağım, dermişim.
güzel değildir. bir yere kadar babanla berabersin ama hayatının devamı koca evinde geçiyor hanım. tabii, tercih meselesi.
endergelisenosasunaataklari
Herkese saygım sonsuz. Her tercihe saygı duyuyorum.
Ancak kendi düşüncem eşinin soyadını taşıması yönünde.
Bazı şeyler aile kurumunu ve sağlamlığı temsil eder.
Bunlar alyanslar, aynı soyadı ve bazı temel geleneklerdir.

Evli çiftler aynı soyadı, aynı yüzüğü paylaştığında muhafazakar ve yenilikten uzak olmuyor. Tam aksine ailesinin içinde ne olursa olsun dışarıya “biz bir aileyiz” görüntüsü veriyor.
Ve bu görüntü esasen çok önemli bir nokta.
pirayenin annesi
benim soy adım 11 harf ve eşim soyadı 5 harf ve ben ne yaptım tabi ki çift soy adımı tercih ettim.Neden etmeyeyim ki?babamın soy adında okudum kariyerimi yaptım ve o soy adı ile yaptığım herşeyi niye bırakayım diye düşündüm.Bazı erkekler buna karsı çıkarak kullandırmadıgına cok sahit oldum ve eşim evlilik teklifi ettiğinde evet dedikten sonra iki şartımı sunmuştum.soyadım ve kızımın adı .)
Aynı durumu nikah basvurusu yaparken gördüm.eşimin telefonu çaldı ve yanımızdan ayrıldı ve orada ki memura soyadımı kullanacağımı söyledim ve resmen kullanmak için onu ikna etmem gerekti imzalamam gereken belgeyi eşim gelmeden asla çıkartıp imzalatmadı.Anlamıyorum ki nedendir bu takıntı.Kime ne kardeşim ben soy adımı alacağım bu arada kızım oldu ve adı da konuştuğumuz gibi tabi ki :):)

Neden Bekliyorsun?

Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.

Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.