dedirten.com

worldwideweb
bir süredir sözlükte aktif olamamamın sebebi olan forum sitesi. tabi en kısa sürede burada eskisi gibi aktif olacağım. mega sözlük yazmayı sevdiğim bir yer.

her neyse siteye dönecek olursak dizi ve filmler ile ilgili yorumlarımızı, düşüncelerimizi belirtebileceğimiz tematik bir site olmadığını farkettim. mega sözlük gibi yerlerde başlık açarak bunu yapabiliyoruz fakat sadece ve sadece dizi / film ile ilgilenen kişilerin üye olduğu yasal bir platform mevcut değil. Netflix'te yorum yazamıyoruz ve tek seçenek korsan film siteleri oluyor. Orada da özel mesaj, bildirim gibi özellikler yok ve sitenin her yerinden bahis reklamları fışkırıyor.

Yani özetlemek gerekirse izlediğiniz dizi ve filmler ile ilgili düşüncelerinizi belirtebileceğiz bir forum sitesi. ama tam olarak bir forum sitesi değil yani belli bir formatı var. her konuda konuşamazsınız veya dizi / film dışında konu açamazsınız. sözlük ve forum karışımı diyebiliriz sanırım.

site şu an beta aşamasına geçtiği için burada da başlık açmak istedim. sitede bir sürü hata alabilirsiniz ve eksik kategorilerle karşılaşabilirsiniz. siteyi normalde 3 ay sonra açmayı planlıyordum küçük bir yazar topluluğu kazanmanın zarar vermeyeceğini düşündüm. bir kaç üye kazandıktan sonra sorunları düzeltene kadar yazar alımlarını kapatmam gerekebilir.

siteyi ziyaret eden olursa denk geldiği hataları bana bildirirse çok sevinirim.

https://www.dedirten.com

dedirten.com
megasozluk.com/foto
3
Pişmanlık çiçeği Pişmanlık çiçeği
Üye Olamıyoruuuumm...
megasozluk megasozluk
hayırlı olsun kardeşim. başarılarının devamını dilerim.
bizi aksatmaksın umarım. çünkü burası seninde mekanın..
worldwideweb worldwideweb
iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. burada her zaman olduğu gibi hep online'ım. sadece entry girmeye vaktim olmuyor şimdilik. düzen oturduktan sonra onuda çözmüş olacağız. Desteğiniz için teşekkür ederim 🙏🏻
e yok artik
Şöyle son haline bi bakayım dedim girdim,inceledim.gayet hoş,işlevsel bi site olmuş.izlediğimiz dizi olsun film olsun bunların hakkında yorum yapıp fikirlerimizi sunabiliyoruz binevi dizi-film sözlüğü.böyle bi siteye hiç denk gelmemiştim hem de izlemediğimiz şeyler hakkında da bilgi edinebiliriz bence güzel bi çalışma.başarılarının devamını dilerim moderatör beyciğim