dondurmayı kaşıkla yiyen insan

nickthechopper
tanıma "benimdir" yazmam lazım. ancak anlatayım niye kaşıkla yiyorum. bir kere kaliteli dondurma bulamadığınız zaman Algida kutu dondurma veya muadillerinden alırsınız. ortalama her evde o kapları görürsünüz. çünkü o da bir fakir itemidir. daha sonra kabını kullanma pahasına alınır. neyse konuya geri döneyim. şimdi bu kutu dondurmayı aldınız diyelim aldığınız yerin de bakkal vb olduğunu düşünün. külah satılmaz orada. ama her evde tatlı kaşığı vardır, pratiktir. her ne kadar dışarıdan kötü görünse de kaşıkla yerken dişiniz sızlasa da nefsi köreltmek için yeterlidir. uzun lafın kısası zor zamanlarda dondurma kaşıkla yenir efenim.
2
papatya papatya
Benimde kaşıkla yediğim doğrudur ne göstergesi hiç bilmiyorum ama zevk veriyor yeterli galiba. Güzel anlatım:d
nickthechopper nickthechopper
teşekkürler :d
kapisi kapali etrafi sarili ismet
dondurmayı kaşıkla yiyen insanın damak tadı yoktur. dondurma külahla yenilir. çatır çutur böyle. kaşık ne kaşık, ağzınıza metal tadı gelir yerken öğk. külahın sonu var ya o sonunu böyle tek hamlede çatırt diye ısırıp yiyeceksin.
WestThrace
ekmek banalım. kaşık nedir ya bu nasıl amatörlük. nasıl olduğunun bir önemi yok. Yeterki dondurma yiyin, boğazlarınız şişmesin arada da çay için

neden bekliyorsun?


Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.
Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.

katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol