dört ayaklı dostlarımız

0 /
e yok artik
Başlığı görünce oturduğum sokakta baktığım kedilerim geldi aklıma.bi tanesi bebeklerini bizim apartmanın çatısına taşımış her gün süt götürüyorum onlara.annelerinin o minnet dolu bakışlarını görseniz bi...
Edit: alttaki komşum kedileri çatıdan dışarı atmış.hain,vicdansız karı.
Bende kutudan yuva yaptım onlara :) hem de apartmanın girişine :) şimdi akşama kadar onların minnoş miyavlamasını dinliyor :)
Çok mutluyum.
1
enginyuksel1982 enginyuksel1982
elinize ömrünüze sağlık
enginyuksel1982
dört ayaklı olmayanları da varmış:)
kaynak

bu arada şahsım adına açık ve net bir şey söyleyeyim; nazarımda tüm kediler dişi tüm köpekler de erkektir. ezcümle cinsiyeti ne olursa olsun tüm kediler (güzel kızıııııım gel pisi pisi pisi'dir) tüm köpekler de (aferin oğluma aferin gel oğluuuum gel kuçu kuçu'dur) :))
tarator
Hayatımda köpek beslemedim bu nedenle köpekleri pek tanımam ama kedilere nispeten aşina sayılırım. Kedilerin en sevdiğim özelliği sizinle çıkar ilişkisi kurmuyor. Yani beni besliyor bana mama veriyor ona iyi davranayım durumu yok. Hatta 1 sn önce kucağınıza gelen kedi 1 sn sonra sizi pençesiyle wolverine misali biçebiliyor.

İnsan yavrusu bile doğduğu andan itibaren hayatta kalmasının bakım verenle kurduğu ilişkiye bağlı olduğunu idrak ederek sosyalleştiği için, insan ilişkilerinde pür anlamda çıkarsızlığın mümkün olduğuna şahsım olarak inanmıyorum ama kediler minnet etmiyor. Bu nedenle dost olma konusunda kara topraktan sonra 2.sıradalar.
1
enginyuksel1982 enginyuksel1982
:)
0 /

neden bekliyorsun?


Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.
Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.

katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol