düğünde silah sıkmak

0 /
ornek vatandas
Meskun mahalde havaya ateş açıp, sonra bu merminin uzay boşluğuna karışıp gideceğini sanan bilincini kaybetmişler yüzünden, facia ile de sonuçlanabilecek aksiyon.
turkona
sonucu aileden birini vurmaya kadar giden davranış..
magandalıktan başka bit şey değil..
lütfen 18 yaşından küçükler videoyu açmasın.

attorneypartner
bu tarz hareketlerle bir ölüm ya da yaralanma olduğunda bilinçli taksir nitelendirilmesi yapılarak ceza veriliyor genelde. ancak bu hâlde verilecek cezanın adil oluduğunu düşünmüyorum. bazı kesim de bu hâlde verilecek cezayı az bularak olası kast nitelendirilmesini savunuyorlar ki haklılar. insan hayatı bu kadar ucuz olmamalı.
insanol
Son zamanlarda yasal mevzuatta değişiklik yapılarak adli ve idari cezaları arttı. Ayrıca takibi daha fazla yapılmaya başlandı. Köylerde çok fazla yapılan saçma sapan bir eylem. Kültür falan değildir bu. Araplardan din alınırken yanında eşantiyon olarak geçen garip bi davranış şeklidir. Gürültüden hoşnut olunuyorsa her köye devlet tarafından muhtara zimmetli vuvuzela tahsis edilsin. Düğünü olan aile muhtardan alıp çılgınca çalsın. Düğün bitiminde geri getirsin. Ayrıca Piyasadan vuvuzela tahsisi serbest olsun. En azından kanlı gürültü yerine kuru gürültü olur.
haciserkomiserziver
Corona virüs ile ortak çalışan tipler. Biri bulaşıp öldürüyor diğeri kafasına sıkarak... her ikisinin de ortak noktası icraatlarını düğün dümbelek esnasında gerçekleştirmesi.
enginyuksel1982
Sırf düğün değil ki asker uğurlaması, kına,nişan,söz,milli maç vb. Bitmiyor ki. Korkarım bir gün Sıçarken bile deliği deliğe denk getirdim diye sevinecek basacak tetiğe
Edit: aslında iyi kurgu he. Kabız oldum diye kızıp bokuna sıkabilir
0 /

neden bekliyorsun?


Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.
Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.

katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol