sözlüğün canlanması

turkona
gerçekleşmesi canı gönülden istenen arzudur. bir süredir mega'yı başka sözlükle aldatan ben, sizi yanılgıya düşürmesin. burası kapanmadıkça ve bir aksilik yaşamadıkça yazmayı düşünüyorum. kim bilir belki benim buraya geldiğim ilk zamanlar gibi birçok düşüncenin yazıya dönüştüğünü görürüz..
o günler yakındır diye umuyorum.

mesaj atsam mı atmasam mı sorunsalı

Gülenyüz
Atın be yaa, en fazla terslenirsiniz, red cevabı alırsınız ya da engellenirsiniz ne olacak ki? Atmamak öyle mi ama beynini kemiren bir sürü kurtcuk ortaya çıkacak bir anda. Küçük olduklarına bakmayın etkileri oldukça büyük. İçinizden geldiği gibi davranın inanın zararda olmazsınız. Hayat böyle şeylere takılıp kalmak için çok kısa ve değerli...

rüyada eski sevgiliyi görmek

Gülenyüz
Olası bir durumdur. Bazen yüreği sızlatır, bazen derin bir ahh çektirir, bazen ise içten bir ohh. Çok gerçekçi olduğuna eminim. Eğer çok eskiyse ve rüya sık görülüyorsa kesinlikle yardım almak şarttır. Bir psikolog ile konuşmak rahatlatacaktır eminim. Aklınızda bulunsun hemen olmaz demeyin.

kakao yağı

kralisevenkadin
Kakao yağı, Kakaonun çekirdeğinden elde edilen doğal bir yağdır. Dışarıda katı ve sıvı bir şekilde satılan birçok kakao yağı bulunmaktadır. Kakao yağı sağlığa ve cilde çok faydası bulunan bir yağ türüdür. Özellikle cilt sağlığına faydaları ile bilinmektedir. Birçok kozmetik ürünlerinin içerisinde, dudak koruyucu kremler, bakım kremleri ve losyonların üretiminde yer almaktadır.
Şu sıralar bronzlaşmak için kullanıldığını biliyorum, Ama tavsiyem kullanmadan önce elinizde deneyin herhangi bir alerjik reaksiyon göstermez ise kullanmaya başlayın.

neden bekliyorsun?


Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.
Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.

katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol