düşün ki o bunu okuyor

0 /
Ophelia
Asla okuyamayacağın için yazıyorum aslında. Beni görebileceğin her yerden uzaklaştım, nasıl olduğumu bilme diye sustum, çoğu zaman ölü taklidi yaptım. Açık yara gibiyim, hava değse acıyorum ama bunu asla bilmeyeceksin. Sessizliğim en büyük cezan olacak sonsuza kadar.
csoelriitfoe
Bunu okuyacağını çok iyi biliyorum sen benim "iyikim" sin belkide rastladığım tek doğru insansın tuttuğun ellerimi hiç bırakma sardığın yaralarımı acitma bırak sadece mutlu olalım biz olalım hayatımızdaki önceliklerimizle birlikte sadece mutlu olalım ve zamanın bize getireceklerini bekleyelim caniminici..
Piscess
Bunu okumakla vakit kaybetmeyecek kadar meşgul bir insansın. Hoş,meşgul olmasan bile tenezzül etmezdin ya.
Aslında meşgul de değilsin sadece bir şeylerle uğraşıyor gibi davranmayı hep sevdin.
İnsanların sana ve kişiliğine değil de yaptıklarına saygı duymasını tercih ettin hep.

Bu yüzden olmadık ya zaten.

Bir gün meşguliyetinin kendin için değil de başkalarına bir şeyleri göstermek için oldugunu anlayınca,demek istediklerimin ne oldugunu o zaman anlıcaksın zaten.

Tek üzüntüm o zaman muhtemelen yanında ben olmıyacagım.

Her zaman öyle olur zaten.
lycia
Aslında okumaman gereken şeyler yazacağım. Bu başlıkta senin için bir şeyler değil de, her şey nasılsa öyle yazmak gerekiyor gibi hissettim.
13 senedir hayatımdasın, 6 bilemedin 7 senedir de benimle uğraşıyorsun. Benim kontrolü imkansız delilikteki arkadaşlığımla uğraştın, sana olan aşkımla uğraştın, ailevi sorunlarımla, sosyal problemlerimle uğraştın.
Kalbinde bana karşı bir sevgi yoktu. Tek bağ dostluğumuzun hatrınaydı ve sen asla benimle uğraşmaktan illallah etmedin. İflah olacağımı zannettin her seferinde, çünkü ben bir an olsun mutlu ol diye, hep bir ışık var gibi davrandım.
Büyük hatalar yaptım. Saçma sapan insan ilişkilerinde bulundum ve sen yine yanımdaydın. Sitem ettin, şaşırdın yaptığım hatalara. Ama Lycia bu dedin, bana kendince doğru olanı göstermekten vazgeçmedin.
Bir süredir, birkaç aydır yaptığım hataların ceremesini çekiyordum konuşamamıştık. Nasılsın dedin dün. İyiyim dediğim için, yalan söylediğim için özür dilerim arkadaşım. Artık seni kendi buhranlarımla yormak istemiyorum.

Ne zaman elimden birkaç kadeh alkol geçse, bana ne zaman dostlarım "kim" diye sorsa, sen diyorum. Biliyorum, hayatımdaki diğer insanlarla büyüsem de, aklımda seninle öleceğim. Dilerim temiz yüreğine kirlenmemiş aşklar değer.
minaredenatbeniinasagitutbeni
Hadi ben malım, ben aptalım senin benden uzaklaşmandan korktuğum sana karşı duygularımı belli edemiyorum sen de hiç mi anlamıyorsun be insafsız. İnsan neden başkasına farklı sana farklı davransın ki, insan neden yanlız kalma pahasına seni korusun neden boşu boşuna kıskansın ve bunu istemeden de olsa belli etsin ki. Neyse, bunu okumayacaksın ne de olsa kalsın burada.
0 /

neden bekliyorsun?


Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.
Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.

katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol