enginyuksel1982

zeze
düşündüren sözleri yüzünden uyku uyuyamaz, iş yapamaz hale gelmeme sebep olan, her akşam yatmadan, biran önce ezel dizisini tamamlaması için dua ettiğim, çok geniş konseptte entryleri olan, sevdiğim, saydığım, taktir ettiğim değerli yazar arkadaşım.

en kısa zamanda, düşündürmeyen sözler başlığına yazılar eklemeye ve deli yürek dizisinden akılda kalan güzel sözleri paylaşmaya başlamasını temenni ediyor, kendisine başarılar diliyorum.
3
enginyuksel1982 enginyuksel1982
çok iyiymiş ya:) eyvallah:) o değil de ezel 17. bölümdeyim:) toplam 71.bölüm:) replikler için geri aldığım sahneleri de hesaba katarsak bir süre bu yazarı görmezden gel seçeneği şahsım adına epey faideli olabilir:) tabii bu arada sözlüğe bakmak ara vermeleri de sayarsak sözlük için epey sıkıntılı bir süreç olacak;) deliyürek'i izledim o kadar eskiye dönmeyeyim. aslında 7 numara'nın da tekrarlarına bir göz atsam mı?:)
zeze zeze
arka sokaklar olmadığı sürece tüm dizilere katlanırız sanırım :D
enginyuksel1982 enginyuksel1982
arka sokaklar tam bir yılan hikayesine döndü. hazır yılan hikayesi demişken ona göz gezdirsem mi?:) salgın beni fena vurdu. dizilere sardım. gençliğim cnbc'deki ustalara saygı kuşağı ve dizileriyle geçmişti oysa:) izlemem dediğim dizilere daldım:)
enginyuksel1982
aaaa şımartıyorsunuz beni ama. sonra ayrılırım sözlükten.kendimi naza çekerim. böyle gündeme taşımayın beni kendimi hulusi kentmen,gamze özçelik,erdem kınay gibi isimlerle gündemde bulunca tüm haber kanallarının normal yayın akışını kesip canlı yayına geçiresim gelir. ;) ben adımla değil entry'larımla gündem olmak istiyorum. lütfen lütfen çekmeyin.
megola
Sözlükte Tek anlam veremediğim yazar.
Yazılarını yazıyor gidiyor, etliye sütlüye karışmıyor.
Neredeyse hiçbir entry'sine artı ya da eksi verememişimdir çünkü çoğu zaman herşeyin içinde bir konu özeti , bir elin parmağını geçmiyor. Tüm konu ve entry dünyası belli bir çember etrafında gibi.
Yorumum olumsuz anlaşılmasın , ben anlamlandıramıyorum sadece:)

Keyifli vakitler yazar arkadaş.
1
enginyuksel1982 enginyuksel1982
38 YAŞIMA GELDİM BEN KENDİMİ ANLAMLANDIRMIŞ DEĞİLİM:) SIRF ETLİYE SÜTLÜYE DEĞİL TATLIYA TUZLUYA TURŞUYA KURUYA YAŞA HİÇ BİR ÇEMBERE DAİREYE KAREYE KARIŞMIYORUM. :) SAYGILAR SEVGİLER

Neden Bekliyorsun?

Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.

Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.