exxen

0 /
enginyuksel1982
Türkiye'nin en önemli televizyon kanallarından birinin sahibi olan Acun Ilıcalı, son dönemlerde yayınladığı programların genç kitleler tarafından oldukça sevilmesi üzerine gençlere yönelik projeler üretmeye karar vermişti.Bu projelerden ilki olan Exatlon Türkiye, Acun Ilıcalı ve Netflix iş birliği ile ortaya çıkmıştı. Genç kitleyi hedef alan Ilıcalı Türkiye'nin popüler sosyal medya fenomenlerini bir araya toplayarak çektiği yeni programını Netflix aracılığıyla izleyicilere sunmuştu.
Bu konu hakkında Acun Ilıcalı'nın net bir açıklaması bulunmasada bu platformda hayalindeki süpriz bir programı yapacağını duyurdu.Bu program dışında platformda yeni bir konspet oluşturarak Türkiye hakkında belgeseller olacağını belirten Ilıcalı, buna bir örnek olarak Dumlupınar belgeselini gösterdi.
Aynı zamanda bu platformda Ilıcalı'nın (bkz: Oğuzhan Koç), (bkz: Eser Yenenler) gibi isimlere ait film ve dizi projelerine yer vereceğide söyleniyor.,
uyekayitsekizkarakter
Tutar YouTuberın fenomen kesimini toplamış takipçileri milyonları bulan YouTuberlar , birde genç yeni sanatçılar var hitap ettiği kesim 15-35 yaş arası işini biliyor acun bakalım görecez
jrriquelme
Acun'u muhabirlik günlerine geri şutlayacak olan yanlış yatırımıdır. Youtuber'lara güvenerek girdiği bu yolda kaybedecektir.
endergelisenosasunaataklari
Tutsun, tutmalı. Tutmalı ki ana akım televizyon afyonu son bulmalı. 2-3 fenomen için para harcayan kesim zaten önemli değil. Esas önemli olan tv8 denen afyona maruz kalan genel kesim. Exxen tutmalı ki tv8 afyonunun dozu düşsün.

0 /

neden bekliyorsun?


Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.
Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.

katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol