halı yıkama

ilk hayaller biter
yılda yıkanan halılardır. değişir tabi.

bir defalığına mahsus kuru temizlemeye (halı yıkamacılara) verelim dedik, beyaz saçaklı halı siyah olarak geri döndü. yani bırak halı yıkamayı, üstüne kirletip getirmişler birde yani o derece.

birde halıyı kirlettikleri yetmezmiş gibi halıya reklam içerikli ambalajını yapıştırmışlar. bir daha verir miyim halıyı size?))

ayriyeten de "götürüp yıkarız tekrar, ama böyle olur yine" diyorlar. e öyle olur tabi. götürüp yıkanmadan geri gelecek çünkü.

siz siz olun, halılarınızı vermeyin başkalarına. kendiniz yıkayın.
Gülenyüz
Gayet iyi yıkayanlar var tabi ama güveni suistimal edenlerde var. Küçük olanları evde yıkıyorum büyükleri gönderiyorum yıkamaya güvenilir bir yere. Bir arkadaş geçen yıllarda göndermişti halılar koca lekeler ve küflerle geri geldi. Üç beş kuruş ucuz vereyim derken tüm evin halılarını yenilemek zorunda kaldı. İşin iyi yapmayan insanlar yüzünden yapanları zor durumda bırakmayalım...
tagrz
Ben yıllar önce oto ve halı yıkama işlettim. Çok zor bir sektör. Hizmet sektörünün en saygı görmeyen mesleklerinden biri. Çalışan bulmak zor ve seviye düşük, kar fazla değil, müşterilerin tavrı çok bezdirici. İşin fiziki zorluğu çok fazla olmasına rağmen, psikolojik yorgunluğun yanına bile yaklaşamıyordu.
kucukeniste
Halılar yaşam alanlarının en önemli unsurlarından bir tanesidir. Ancak devamlı olarak yerde olmaları, sürekli bir şekilde halıların üzerine bir şeyler dökülmesine olanak tanımaktadır. Aynı zamanda devamlı toz ve kir halıların üzerinde birikmektedir. Bu durumun ortaya çıkarttığı birçok farklı olumsuzluk bulunmaktadır. Yaşam alanlarında toz kokusu oluşabilir, görünüm hoş olmayan bir hal alabilir, halılarda mikrop ya da bakteri birikmesi gibi durumlar gözlemlenebilir. Bu noktada dileyen herkesin temiz bir halıya sahip olabilmesi için Atakent halı yıkama hizmeti geliştirilmiştir. Bu hizmet kapsamında tüm halılar kusursuz bir şekilde temizlenmekte, yaşam alanlarının çok daha kaliteli bir hal alması sağlanmaktadır. Halılar temizlenirken tamamı ile bu iş için üretilmiş olan araçlar kullanılmakta ve kusursuz sonuçlar ortaya çıkarılmaktadır. Sadece Atakent değil Küçükçekmece halı yıkama hizmeti ile de farklı noktalarda da hizmet sağlanabilmektedir. Bilgi için sizde https://www.temizelhaliyikama.com adresine gelebilirsiniz.
kucukeniste
Halı yıkama aktivitesi eskiden annelerimizin ya da büyüklerimizin evin bahçesinde ya da balkonunda yıkadığı köklü bir aktivitedir. Ancak günümüzde yaygınlaşan şehir yaşamı halı yıkama işleminin yapılabilmesini zorlaştırmış ve burada devreye halı yıkama firmaları girmiştir. Halı yıkama firmaları donanımlı ekipmanları ve işi bilen çalışanları ile etkili ve hızlı hizmet vermektedir. Heycan Halı Yıkama İstanbul merkezli olarak hizmet vermekte olan, 2013 yılından bu yana sektörde yer alan başarılı firmalardan biridir. Küçük işletme olarak girdiği bu sektörde şu an Gaziosmanpaşa halı yıkama, Fatih halı yıkama, Bağcılar halı yıkama, Sultangazi halı yıkama, Zeytinburnu halı yıkama, Merter halı yıkama, Terazidere halı yıkama, Bayrampaşa halı yıkama gibi bölgesel hizmetler sunmaktadır. Bilgi için sizde https://www.haliyikamaist.com adresine gelebilirsiniz.
kucukeniste
Halı yıkamak temizliğin olmazsa olmaz işlemlerinden biridir. Eski zamanlardan beri bildiğimiz üzere halılar yıkanarak temizlikler tamamlanmaktadır. Ancak artık apartman hayatının yaygınlaşması ile halı yıkama işlemi evlerde yapılamamaktadır. Bunun için ortaya çıkan halı yıkama firmaları halılarınızı evinizden teslim alarak yıkamakta ve tekrar kapınıza getirerek teslim etmektedir. BirTek Halı Yıkama 2012 yılından bu yana Bayrampaşa ana şubesi ile İstanbul'un pek çok semtinde halı yıkama hizmetleri vermektedir. Bağcılar halı yıkama, Zeytinburnu halı yıkama, Sultançiftliği halı yıkama, Gaziosmanpaşa halı yıkama, Yenibosna halı yıkama, Esenler halı yıkama, Güngören halı yıkama, Güneşli halı yıkama, Bayrampaşa halı yıkama, Başakşehir halı yıkama, Bahçelievler halı yıkama gibi farklı bölge hizmetleri ile her çeşit halınızı en hijyenik koşullarda yıkamakta ve size teslim etmektedir. Bilgi için https://www.birtekhaliyikama.com adresine gelebilirsiniz.
aguardiente
istanbul da yasadigim zamanlar reklamlari hep vardi sitenin reklam panolarinda, posta kutularinda. viyana ya tasindim burada da buldu beni 2 türk firmasi. kardes ne türkiye de ne avusturya da hic bir evimde ki haliyi yikatmadim. corap gibi dusun al kullan at :)

neden bekliyorsun?


Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.
Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.

katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol