insanların hep sorunlu kişilere aşık olması

0 /
1garipyolcu
insanlar sorunlu kişilere aşık olurlar, En yakın arkadaşım 4 sene sonra falan ben aşık oldum diye geldi ve aşık olduğu kız kendini dünyanın merkezinde sanan, herkesi terslemekten zevk alan sorunlu bir ergen.

Hayır arkadaşım da dünyanın en olgun insanlarından biri yani. Neden hep sorunlu insanlara düşülüyor.
endergelisenosasunaataklari
Zıt kutup kuralı, uçlarda yaşayanların ilginç gelmesi vs açıklanabilir. Ancak belli bir yaştan sonra enayiliktir, aptallıktır benim gözümde.

15 yaşında bir kız kavgacı, uyumsuz, ters karakterli bir erkek severse bu gayet normaldir. Aynı şekilde 15 yaşında bir erkek ilgi delisi, makyajdan başka bir şey düşünemeyen, ördek ağızlı bir kıza aşık olabilir.

Ancak bu arkadaşlar 23-28 yaş aralığına geldiğinde hala bu tipler için “ya bambaşka biri, kopamıyorum, çok seviyorum” diyorsa kafasızın önde gidenidir.

30 yaşından sonra hala bu tiplere prim verenlere söyleyecek söz yok zaten.
disieros
Bu benim sürekli yaptığım bir şey ama son iki kişi böyle değildi tesadüfen onlar da olmadı şansıma. Bana aşık olanlar sorunlu oldu asıl. Sorunlu bi insan olduğumu zannetmiyorum. Zıtlıklar çeker derler ya of çekmesin valla uğraşamayacağım :(
zerikov
İlk sevgilimde aldatıldım 3 yıl 2 aydı dıştan göründüğü gibi değildi
2.side hayatımın içinden geçti terk edip bıraktı o da dıştan görüldüğü gibi değildi

1.si çok güzel bir kızdı ama cinsel manada ilişki kurmamıştım diyordum yaşımız kaç naparız biz daha 15 16 dedim kendini başkasıyla tatmin etti 2.yılımın 1.ayından itibaren aldatıldığımı ilişkinin son günü öğrendim 3 ay sonrasında bir gün sinir krizi geçirip erkeğin telefonuna rat atıp uzaktan bağlandıktan sonra galerisinde sevgilim dediğim kızın görüntülerini videolarını gördüm. Tarihleri kontrol ede ede baktım ilk video 2.yıl ocak ayında çekilmişti demekki o günden beri aldatılıyormuşum dedim bir gün bunu meraktan arayıp sordum öylemi dedim cevap veremedi direkt kapattı öyle anladım ve o kız aldatıcak insan değildi. Onun isteğini karşılamadım bunu yaptı.

2.side benim her gün ağzıma sıçıyordu her gün kalbimi kırıyor rencide ediyor ağlatıyor anneme küfürler ediyor beni beğenmiyor elindekine şükretmiyordu bu kızda çirkinlik konusunda master seviyeydi sınıfın en sessiz kızıydı her kavgamızda alttan alan taraf bendim sessizdim sakindim tek bir gün sesimi çıkarmadım ilişki süresi boyunca saf aşıktım ayrılmakla tehdit ediyordu benle kalsın istiyordum o kızın erkek kankası yoktu okulda o derece kimse bakmıyordu bende kalbi tek benle dolsun istediğim için o kızdan hoşlanmıştım karakteri çok güzeldi tanıştığımız süre boyunca ama ilişki bir başladı boku yedik

8 aylık ilişki süresi boyunca onun değişimine şahit oldum durduk yere sarılıyordum sürekli konuşmak istiyor beraber birşeyler yapmak istiyordum oda anime izliyordu bende izliyordum beraber oyunlar oynuyorduk vs derken ilişki süresi boyunca değişmesinin sebebi ona gereğinden fazla ilgi sevgi şefkât değer saygı sadakat sergiledim onun için işlerimden vazgeçtim arkadaş çevremde bulunan tüm kızları sildim onun için
arkadaş çevresi onun beynini bulandırıyordu o çevresi yüzünden ben sevgilisi değil köpeği gibi davranış sergilemesine yol açıyordu en sonda terk etti ettikten sonra çevremi tekrar kazandığımda ben arkamdan anneme küfretti çevremdeki kızları görüp ve o gün telefonla onu aradım ve ilk defa bağırdım ona karşı ilk defa bir kavgada ona karşı kendimi savundum

1.kız çok güzeldi karakterinde güzel bir insan sanıyordum
2.si çirkindi hem değişti hem karakterinde onun öyle bir insan olucağını hiç beklemiyordum

demekki neymiş sorunlu kişiye aşık olmak değil tanıdığımı sandığım insanın rol yapıyor olması yada değişiyor olmasındaymış
1
endergelisenosasunaataklari endergelisenosasunaataklari
1. Olaya tek bir söz söyleyemem, kurtulmuşsun diyebilirim sadece. Ancak 2. Olayda tepki vermekte çok geç kalmışsın be dostum..
tarator
Bence sorunlu insanlar birbirini çekiyor. Aşk denilen şey 2 insanın arasında mesafe olduğunda zorlaşıyor. Zorlaştıkça değerleniyor. Oysaki bu bir yanılgı. Erkek olarak her kızın ilgisini çekecek biri değilseniz kızlar kıvama gelene kadar sizi yontar.

patavat
çocuklukta dinledikleri masalların fazla etkisinde kalanlar, kurbağaları öperek sevimli bir prense dönüşterebileceklerini sanıyorlar, sonuçta hayal kırıklığı oluyor tabii ki : )
0 /

neden bekliyorsun?


Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.
Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.

katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol