iş arkadaşına aşık olmak

Mega sözlük 1. Nesil yazar
sessiz suskun ve yorgun bir adam
iş arkadaşına aşık olmak, Ne tarafından bakarsan bak sıkıntıya düşürecek bir durumdur. Araştırmalar ile sabittir, aynı iş yerinde çalışan iki aşığın, iş performansını düşürecektir. Birde bu durumun tam tersi var. Eğer araları kötü olursa o zaman iş performansı daha da düşecektir. Son noktaya gelip ayrılırlarsa şayet, iş tamamen sıfıra düşer.
my name is nobody
Eskilerin dediği gibi, "Aynı apartmandan, aynı mahaleden, aynı okuldan ve aynı iş yerinden" olmaz. Zira olumsuz bir noktaya gidilirse sonuçları iyi olmayabilir.
e yok artik
Aşık olduktan sonra iş arkadaşı olduk :) müzisyen eski sevgilim yeni nişanlım.ilk başlarda ben çok kıskanırdım ama farkettim ki o gitar çalarken ben vokal yaparken her şey o kadar güzel ki gözümüz bir şeyi görmüyor.saldım gitti.
Yani bu durum görecelidir arkadaşlar.
Market,kafe tarzı yerlerde çalışmak zor olabilir evet.
der giderim
evet dostlar iş yerinde bulunan insanlara aşık olmayın, internetten de biriyle tanışmayın hatta aşık olmayın bir ağaç gibi yaşayın!
şimdiye kadar benim çalıştığım yerlerde bu tür olaylar hep normal karşılandı hatta desteklendi bile ama iş ile özeli birbirine karıştırıyorsanız bence kişisel gelişiminizde hatta gelişememenizde bir sorun var.
Mega sözlük 1. Nesil yazar

neden bekliyorsun?


Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.
Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.

katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol