kadınlara ehliyet verilmemesi gerekliliği

jrriquelme
Erkek şoförlerden özellikle taksici esnafından sıkça duyduğumuz sözdür. Tartışılır ancak çok ileri seviye araç kullanan kadınlar olduğu gibi panik yapıp trafiği aksatan ve kazaya sebebiyet veren kadınlar da vardır. Lakin yine de öküzlemesine araba kullanan hatlı dolmuş ve servis şoförü erkeklere göre daha tercih edilebilir şoförlerdir 2. Tip panik yapan kadınlar.
pseudohero
Sözlükte öyle veya böyle bizi bilen, tanımasa da hakkımızda İyi kötü fikir sahibi olan hanımefendi yazarlar küserler şimdi. Genelleme yapıp linç yemek istemiyorum. Hepsini çok seviyorum çiçek onlar. Otomobil mi, mümkün mertebe eşleri, babaları, evlatları veya kardeşleri kullansın. Elbette bu bir genelleme. Herkesi kapsamıyor yani swh.

Edit, biraz alınmışlar valla, biraz da şurdan eksi swh. Olsun ben sizleri çok seviyorum.
purplelamborghini
yanlış genellemeler içeren başlık.

evet kadınlar doğası, yapısı ve hormonları sebebiyle refleks ve ani karar verme konusunda erkeklerden biraz daha zayıflar.

lakin bu erkeklerden geri kalacakları anlamına gelmiyor. çok iyi araba kullanan, çok iyi online oyun oynayan, çok iyi futbol ve basketbol oynayan kadınlarda mevcut.

kadınlar panik yapmıyor, daha ışık kırmızıdan sarıya geçtiği an kornaya abanan ve insanları (kadın erkek farketmeksizin) paniğe sürükleyen eğitimsiz primatların hiç mi suçu yok ?
Neden Bekliyorsun?

Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.

Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.