karı kocayı tecavüz eden cinci

0 /
kralisevenkadin
Kocaeli'nin Kartepe İlçesi Suadiye Mahallesi'nde meydana geldiği iddia edilen olayda kendisini Cinci Hoca diye tanıtan ve büyü olayları ile ilgilendiği öğrenilen bir kişi önce kadına, ertesi günü de kadının kocasına tecavüz etti.
kaynak

neden tecavüz olarak adlandırılıyor inanın bende bilmiyorum. kendi ayakları ile gitmişler allah'ım aklıma mukayyet ol.
3
hickirik hickirik
Buna tecavüz demeye gerek yok. Karşılıklı sapkın bir ilişki olmuş
kralisevenkadin kralisevenkadin
Kesinlikle değil tabii ki sapıklıktır net.
efendi erkek efendi erkek
Kaynak mı patlamış ben mi açamadım😄 sildirmişler herhalde
turkona
daha beteri de tarikat şeyhleridir.
http://www.balikesirhaberajansi.com/mobil/?islem=haber&id=39410
badeleyen müritler oldukça bu devran kapanmaz...
işte gerçek cahiller bunlardır. şeyhine kendi ailesini sunup mertebe atlayan mı dersiniz. şeyhin kıçını yalayan mı..
allah sana kitap vermiş ve oku oku oku demiş sen gidiyorsun şeyhe aileni affedersiniz düdükletiyorsun. ne için mertebe için... gavatlık etmek ile cennete mi gireceksin bre deyyus.
luscinia
Lanet olsun :s midem bulandı Allah kahretsin. İslamı, dini anlayamayan doğruyla eğrinin farkını göremeyen mallardan allah'ım bizi koru. Bu tür insanlara hayatlarında bir kadına dokunma imkanı verme. Ya ben başka ne diyem valla şaştım kaldım :/
megatron
taktir ettiğim şahıstır. Mağdur tarafa da hiçbir zaman üzülmediğimi söylemek isterim. Her yerde bas bas böyle şeylerin yalan olduğu söyleniyorken sen halen gidiyorsan, aranıyorsundur.
gunes
Kaçıncı level oluyor bu insanlar. Hayır önce kendini verip, sonra neden şikayet ederler anlam veremiyorum.
keskebukelimelergibiyanyanaolabilsek
O hoca bozuntusuna zerre kadar kızmadım biliyormusunuz. Hatta yaklaşık 1 saat önce arkadaşlarla baya sağlam geyiğini yaptık herifin bravo lan karı-koca ayırt etmemiş içinden geçmiş adamların diye.
Gerçekten kahkaha atarak güldüm. Çünkü adamın suçu yok. Yıl olmuş 2020 -ki 2021 e gireceğiz hala böyle şarlatanların eline ayağına düşen geri zekalıların yaşadığı bir ülkede nefes alıyoruz. Bilim yok, ilim yok, araştırma yok hiçbişey yok çekmiş götüne gri eşofmanı Yav olmassa Bi hocaya gidelim cin çıkaralım demişler adam da çıkaracağı yerde geçirmiş. Şimdi siz böyle salakların(sözde çaresiz) yaşadığı bir ülkede, bu malları keriz yerine koyup Bi güzel düzen bu adama gerçekten kızabilirmisiniz?
Vallahi benim içimden o adama tek bir kötü söz söylemek gelmedi. Böyle bir zamanda, böyle bir çağda ben cahildim bilmiyordum diyemezsin kardeşim.
Çünkü sen cahil değilsin, cahil kalmayı tercih etmişsin. Bunun olmasına fırsat vermişsin. Aman keyfim bozulmasın, kafam şişmesin benim gafa zaten almıyor diyerek kendini düzdürmüşsün.
Bana da kahkaha atmak düşer.
Büyük usta Şener şen 'in İlyas salman' a dediği gibi bu olay.
Sen eşşek olduktan sonra semer vuran çok olur kayinçoo.
voledro
bu ve bunun gibi hocalara gidenlerin afedersiniz sikilmeyi bile isteye, göze alarak gidiyor, hem maddi hem manevi sikilip geri dönüyorlar.

o yüzden ne üzülüyor , ne acıyorum.
0 /

neden bekliyorsun?


Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.
Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.

katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol