kaslı erkek iticiliği

0 /
jrriquelme
Not: entry'de kıskançlık duygusuna yer verilmemiştir.

Fit vücut güzel, giydiklerin de yakışıyor ama bilader fazlası gerçekten berbat gözüküyor... vücudu saran O beyaz tişörtten vazgeçin...
neskuik
121 kg çıktım az önce.ben diğer tarafı temsil ediyorum tatlı mı tatlı :) yaşasın patates kızartması kahrol brokoli :)
3
jrriquelme jrriquelme
Can boğazdan gelir :) yarasın...
neskuik neskuik
Eyvallah :) pandemi sağolsun
Gülenyüz Gülenyüz
Sonrada boğazdan gider hocam ceyar abimizi fazla dinlemeyin :)
gukeru
Hepsi değilde mevzuyu abartanlar itici gözüküyor. aşağıdaki fotoğraflar bana göre ideal olandır.Olması gereken:Olmaması gereken:Not: tekrardan söyleyeyim bunlar bana göre. Kişiden Kişiye göre değişebilir.

uykusuzz
Yapılan vücut geliştirme sporları insanların beğenilmesi için değil, kişinin kendini beğenmesi, kendi için uğraşarak, kendini daha iyi hissetmesi için yapılır. Ne yazık ki sanılanın aksine protein tozunu içmeyle emek etmeden kas gelişimi olmuyor. Gerçek anlamda bu işi yapan sporcuların verdiği emek, çektiği kas acıları arka planda gözükmeyen olaylardır. Bu işi yapanlar hayatını bir düzene sokar, yediği yemekleri bile sağlıklı besin çerçevesinde yemeye özen gösterir. Yani çoğu insanın hayatında düzende değilken, yediği yemekler bile sağlıksızken, spor yaparak gelişebilmek için ekmek, şeker, yağları kullanmadan yada minimum gerekli ölçüde alan insanları eleştirme konusunda o kadar gereksizce acımasız yorumlar yapılıyor. İtici kelimesi biraz yanlış olmuş herkes erkek/kız arkadaşının fiziği düzgün olsun yok baklavaları olsun vs. der yada dışarda ki karşı cinslerinden bu tarz insanlara daha çok ilgi duyar ama söz konusu eleştirmeye gelince de acımasızca yorumlar görürüz. Bence kesinlikle kişinin yaptığı emekleri ve çabaları görmezden gelmek yerine bunları görüp saygı duyulması gerekir.
0 /

neden bekliyorsun?


Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.
Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.

katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol