kedi

0 /
eisenheim
nankör bir hayvandır, vefasızdır. bu özelliğini seviyorum. son zamanlarda çakma hayvanseverlerin,özellikle meriçlerin ve aptal hatunların oyuncağı olmuştur. şu kediyi bi rahat bırakın.
balbazar
kediyi beslerken, " kedicim büyüsünde mühendis, avukat, mimar, doktor olup yaşlılığımda bana baksın" zihniyetiyle büyütmezsiniz. kediniz size çay yapamaz, çamaşırlarınızı da yıkayamaz. sevgi bir şey beklenilmeden verilir. kedinizde sevimliliğiyle sizi mutlu ederek nankör olmadığını kanıtlar.
mutsuzum
aslında biraz keyfi olduğunda size keyif verir. size ihtiyacı olmadığında yüzünüze bakmayabilir. 4 aylık dünyalar tatlısı dişi bir kedim var ellerinizden öper.
worldwideweb
insanları en iyi anlayan hayvan olmasına rağmen en siklemeyen hayvandır kendisi. gerçekten 1-2 yaşında bir bebek gibi davranır. çoğu zaman sevimli olsada inadı tuttu mu ne kendini sevdirir ne oyun oynar
sadandmad
Beslemesi en ideal hayvandır.Halinizden anlar,üzüldüğünüzde hisseder.Sizi sever ha bazen sikimde değilsin tavırları vardır ama bu aslında iyidir.Hangimiz köpeğimizi yalnız bırakınca üzülüyor diye kendimizi kötü hissetmiyoruz ki.En azından kedilerde böyle bir problem yok çünkü üzülmüyorlar.
canadiandolar
insanlığa karşı güvenini, inancını ve sabrını yitirmiş kişilerin karşılıksız sevgiyi yaşamak için bakımını üstlendiği ve can dostu olduğu canlı.
endergelisenosasunaataklari
Rızkımı veren hüdadır kuluna minnet eylemem felsefesini benimsemiş, mırıldamasının insanda stres azalttığı bilimsel olarak kanıtlanmış, kombi masrafınızın düşmesine yardımcı olacak (geceleri ateş gibi yapar kucağınızı), kendi işini kendi görüp kaka-tarama gibi dertler içinde sizi boğmayan naçizane hayvan.
0 /

neden bekliyorsun?


Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.
Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.

katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol