kız arkadaşın erkek kardeşleri

jrriquelme
Büyük tırsmaya sebep olan kişilerdir. Aynı zamanda kız arkadaş için de korku ve endişe sebebidir. Gidilecek yer, oturulacak mekan hepsi ama hepsi kardeşlerden ya da onların arkadaşlarından uzak yerlerde seçilir ki, gören, bilen olmasın... Flört dönemi böyle kaçarak yaşansa bile evlenince olayın şekli değişir. Çünkü sen artık eniştesindir, onlar kayınço... Müthiş bir ağırlık ve otoriten olur.
sonecka
Benim tanıdığımın erkek kardeşi. Ablasının eski kocasına herkesin gözünün içine baka baka yavşak dedi. Ablasına evleneceği kişiyi bırakmasını söyledi.
sosruko
Daha gereksiz bir grup görmedim hayatım boyunca. Hiç unutmam bir tanesi numaramı bulmuş rahatsız ediyordu. Yapamayacağı şeyleri savuruyordu. Aşırı temkinsiz bir çocuktu. İlk başlarda kız rahatsız olmasın diye bahsetmedim. Sonra söylemek zorunda kaldım. Bu arada kızın ailesi falan biliyor ama bu eleman ne hikmetse gereksiz bir şova kalkışıyordu. Sonra annesi uyarınca çocuk bir daha rahatsız etmedi. Daha sonra bir işinde yardımcı olmuştum abi demeye başlamıştı djdjdjfkf.

neden bekliyorsun?


Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.
Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.

katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol