kızını taciz eden adamdan koruyan babaya 12 yıl hapis verilmesi

worldwideweb
kızını taciz eden adamdan koruyan babaya 12 yıl hapis verilmesi
megasozluk.com/foto

25 yaşındaki zehra'yı psikolojik tacize maruz bırakan, ailesini ölümle tehdit eden, seninle televizyona çıkacağız seni öldüreceğim diyen adamı onlarca kez şikayet ettiğinde sonuç alamadıktan sonra kızını korumak için bu ibneyi silahla öldüren babaya 12 yıl hapis cezası verildi.

Tacize uğrayan Zehra ise "keşke ben ölseydim, babam ceza almasaydı" diyerek yürekleri burktu. Bugüne kadar ölen yüzlerce kadın etrafında biri müdahale etmedi diye öldü. Herkes çevreden kimse müdahale etmiyor amk diyordu ve biri dayanamayıp müdahale etti.

Bana sorarsanız bu saldırıya karşı kendini korumaktır. İnsanın kızı, kendinden daha değerlidir. Adamın niyeti açık açık belli, yarın bir gün bu kızı öldürecekmiş. Bir hırsız evimize girip bize saldırdığında kendimizi savunamıyor muyuz? Kızını korumak için, kızını ciddi ciddi ölümle tehdit eden birine bunu yapan babaya 12 yıl çok değil mi? Gerçekten anlam vermek mümkün değil

milliyet haberi
benruhibey
Cinayeti savunan arkadaşlar görüyorum yani bildiğin cinayeti ya.
Adaletin işlememesi evet kötü bir durum ancak bundan katbekat kötüsü insanların kendi adaletlerini sağlamaya başlamalarıdır. Birisi cinayet işler adalet için, birisini ahali sokakta linç eder adalet için. Adalet dediğimiz öyle birşey değil. Bu adalet değil bildiğin barbarlık düzeni.

Neden Bekliyorsun?

Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.

Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.