mesut özil fenerbahçe'de

0 /
endergelisenosasunaataklari
Banker bilo filminde bilonun esas vurgunu yapmak için tefeciden (daha sonra kayınpederi olacak) borç alırken söylediği cümle tam da Fenerbahçe'nin şu dönem politikasını özetliyor..

Ya batak ya çıkak..!
my name is nobody
Ali Koç eski fenerbahçe başkanları özellikle Yıldırım'ın ilk 10 senesinde uyguladığı taktiği uygulayarak devre arası star futbolcu getirerek takıma hava, rakiplere gözdağı vermek için bu tarz bir yola girdi. En azından kağıt üzerinde takımın kalitesi yükseldi ve Fenerbahçe Alex gitikten sonra ilk kez savunma değil, hucüm stratejisine geçti.

Mesut Özil'i kim transfer etti, sorusu şu an muallak. Yani fenerbahçe mi yoksa acun mu? Ben şu şartlarda bu transferin sponsorlu olduğunu düşünüyorum.

Mesut 1,5 senedir top oynamıyor. Bu açıdan başarılı olur mu? Yetenek kaybolmaz. Yetenek anlamında ve İngiltere'ye göre çok daha ağır defanslara sahip bir ülkede takıma bir şeyler katar.

Bu transfer kağıt üzerinde; bir Alex bir Hagi efekti veriyor. Sonucunu görmemiz lazım.
Erdal bakkal
Galatasaray'lı olarak gıpta ettiğim bir transfer olduğunu söyleyeyim. Bizim yöneticiler, irfan'dı, kahveydi, fincandı derken adamlar mesut özil'i getirdiler, tartışmasız olarak takıma çok büyük katkısı olacak bir futbolcu, kariyeri ve yaptıkları tartışılmaz. İşin bir de maddi kısmı var tabi ki, maddi kısmı da sponsorlar karşılamıştır diye düşünüyorum, tabi bir de hiç sevmesem de Ali Koç faktörü var. Fenerbahçe tarafına ve ligimize hayırlı olsun diyorum.
sosruko
Bir Galatasaray taraftarı olarak sonuna kadar desteklediğim ve mutlu olduğum transfer. Mesut zaten son bir kaç senedir top oynamadı. Fiziksel olarak zaten kötü. Fenerbahçeye geldiğinde doğru düzgün verimli olmayacaktır. Maliyeti zaten yüksek. Verimsiz ve yüksek maliyetli oyuncu transferi. Bu oyuncu bir ofansif orta saha etrafında kimin oynayacağı oyuncunun kim olduğundan daha önemli.
0 /

neden bekliyorsun?


Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.
Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.

katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol