minareden müzik çalanı bulup cami dibinde ezan dinleteceğiz

yenerbahcheli
Hukukun olmadığı, eşkiya zihniyetli insan müsveddelerinin de devlet yönettiği toplumlarda bu tür ifadeler olağandır. Hiç yadırgamadım.

Meseleye kafası ipotekli, her an galeyana hazır seçmen nazarıyla bakmayın. Olay toplumdaki kutuplaşmayı artırmak, nefret iklimini devam ettirmek için yapılmıştır. İzmir'in ve o şarkının seçilmesi kasıtlıdır. Yapanların chp seçmeni ya da sol görüşlü olduklarını düşünmüyorum. Olay olur olmaz reco'nun çıkıp birilerini direk hedef göstermesi dediklerimi desteklemektedir.

Son söz: Bir cumhurbaşkanı hayal edin. Kendi halkını birbirine düşman etmeye çalışıyor. İnsanların düşmanlığından nemalanıyor. Ya da boşverin hayali. Direk reco'ya bakın.

20

Entry hakkında yorumlar

sensizlik sensizlik
"reco" dediğin kişi bu ülkenin cumhurbaşkanıdır. senin mahalle arkadaşın değil. İlk önce üslubuna dikkat et sonra, saçmalayabilirsin.
megola megola
Burda milleti düşman yapmaya çalışan şuanda senden başkasını göremiyorum.

Germe sözlüğü boş laflarınla.
yenerbahcheli yenerbahcheli
Bakın ben üniversite mezunuyum. Bunu diplomamı göstererek ıspatlayabilirim.
Ayrıca benim mezun oluş tarihim birilerinin uyduruk zırvasındaki gibi "üniversite kurulmadan öncesi" değil. Üniversite hocalarımı tek tek sayabilirim, arkadaşlarımı gösterebilirim. Pekala bunları "reco" yapabilir mi? Hayır. Ama polemiğe girmek istemediğimden şimdi siz bu yazdıklarımı yok sayın lütfen. Takıldığınız kısım reco ise onu teyo diye de değiştirebilirim.
sensizlik sensizlik
Bu yorumundan tekrardan şunu anlıyoruz ki "okumakla adam olunmaz" emin ol. Gözümde ilk okul 3. sınıf terk etmiş insan bile senden daha bilgili ve saygılıdır.
Nasıl yarana tuz basmış ise Sayın Cumhurbaşkanımız "RECEP TAYYİP ERDOĞAN" daha bekle çok basacak senin gibi okumuş asalak cahillere.
firildak cafer firildak cafer
Nasıl basmışsa yetmiş yedi sülalesine acısını buradan yazarak çıkarmaya çalışan, üniversite mezunu olduğunu sanan, adam olamamış insan müsvettesi.
yenerbahcheli yenerbahcheli
;))) ooo fırıldak da gelmiş. Seviyeye bakalım. Din tacirliği yapan parti trolleri küfürler saçıyor, ya ben? Beyefendi olmak böyle bir şey işte.
firildak cafer firildak cafer
üniversiteli chpkktroll beyefendi :)
yenerbahcheli yenerbahcheli
Bu arada ben o elemana sürekli reco ya da teyo diyorum. Sizi şimdi zıplatan meseleyi anlamadım ben.
yenerbahcheli yenerbahcheli
Allahına kurban fırıldak. Vallahi güldürüyorsun beni. Epeydir denk gelmiyorduk, özlemişim.
firildak cafer firildak cafer
Okumuş olsaydın anlardın diyeceğim de, öğretmenlerinin adına kadar sayıyorsun. Demek okumuşsun ama boş okumuşsun.
Saygı saygı saygı diyoruz.
Birisi çıkıp burada atatürk'de böyle bir üslupta bulunsa yine karşı çıkarız.
Sevip sevmemen kimsenin umurunda değil. Saygı duymak zorundasın. Eğer ki duymuyorsan da duyanlara saygın olsun. (hani üniversite okumuşsun ya) saygıyı da öğrenmişsindir. Diyeceğim ama neredeeee
yenerbahcheli yenerbahcheli
Sizleri anlayamıyorum. Benim entrylerime bir bakın bakalım. Ateistler burada fink atıp insanlara islamı kötülerken chpkk'lı diye itham ettiğiniz ben o ateistlerle yaka paça olayım, siz ortalarda yoksunuz; ama birisi reyizinize laf etti diye zıplayın hemen. Reyizinize sahip çıktığınız kadar keşke dininize de sahip çıksaydınız.
firildak cafer firildak cafer
Her koyun kendi bacağından asılır, Kim neye inanmak isterse ona inanır. Bu beni bağlayan bir durum değildir. Beni bağladığı kısmı dine dil uzatmasıdır. Yoksa herkes istediği gibi tartışsın sorun yok burada.
megola megola
Şahsen reco teyo demen zerre umrumda değil. Ben siyaset peşinde de değilim. Zira adama sen ve senin gibiler Günde binlerce hakaret ve küfür ediyor , siz ettiğiniz küfür ile kendinize kalıyorsunuz. Konu cami ve amacı ezan okunmak olan yerin ahlaksızca müzik çalınması eylemi ama islama ve müslümanlığa nasıl bir kin besliyorsunuz ki buna bile sevinir olmuşsunuz her şeye siyaset bulaştırarak.

Saygı kelimesi üniversite kitaplarında öğrenilecek bir şey olmadığının kapı gibi kanıtısın maalesef.
yenerbahcheli yenerbahcheli
Fırıldak kardeşim, sen olaya çok yabancı kalmışsın. Adamlar islama dil uzatıyorlardı, kötülüyorlardı, ne yaşantısı, ne karışması. Ama sen ve diğer reyizciler ortada yoktu.
yenerbahcheli yenerbahcheli
Megola, sen benim eski entrylerimi bir oku, sonra konuşalım. İslama yapılan saygısızlığa senden daha çok karşı çıkıyorum ben.
firildak cafer firildak cafer
Olaya yabancı filan değilim, denk gelmemişim gelmiş olsam emin ol. bir iki yazar sonra dümdüz giderdim. :)
Nerede diyeceksin siz yoktunuz dini biz kurtardık. Tek sana şunu söyleyeyim sizin zihniyetin kurtaracağı dine mensup olmak istemem emin ol. Çünkü siz dini çok farklı algılayan bir zihniyetsiniz.
yenerbahcheli yenerbahcheli
#113671
#113684
#113740

Lütfen okuyun.
exmilitary exmilitary
Reis yine trol paratoneri gibi entry girmiş. Swh
exmilitary exmilitary
İlah gibi bir şahsa tapıp sonra Müslümanım demek ne bileyim. Çok da münakaşaya girmemek lazım. Swh
megola megola
İlah gibi bir şahsa tapmak ?

Kendi kafanıZda kurduğunuz şeyi başkası adına kullanmaktan vazgeçin. Çocuk gibi mızmızlayıp duruyorsunuz.
Konu cami ezan meselesi, siz rte peşindesiniz.

Trollükte sınır tanımıyorsunuz.
bu başlıktaki tüm girileri gör

Neden Bekliyorsun?

Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.

Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.