oturarak para kazanmanın yolları

0 /
farmasiyen
Evini ve otomobilini kiraya vermek suretiyle yapılabilecek eylem. Tabii bunu yapabilmek için yeterince çalıştıysanız.
pexeq
oturarak başarıya ulaşan tek canlı tavuktur gerçeğinden yola çıkıldığında, en iyisini tavuk kardeşlerimizin bileceği yollardır.
brt
Masa başı çalışanları oturarak para kazanıyor. Bilgisayar başında çalışanlar da genellikle oturur. Ama yatarak para kazanan pek yoktur.
maogm
Oturarak para kazanılsaz para kazanmak için mutlaka bir emek sarf etmek gerekiyor sadece bir şekilde oturarak para kazanabilirsin önceden miras sana kalıp birçok sayıda evin araban olduğu zaman hiç çalışmadan oradaki kiraları alıp o zaman oturduğun yerde para kazanırsın yoksa başka bir şekilde oturarak pazara kazanılmaz mutlaka emeğin sarf etmesi gerekir....
kul ahmet
Kısaca söylemek gerekirse oturarak para kazanmak için ilk başta biraz çalışman gerekmekte mesela araba ev gibi varlıklar alarak onları kıtaya verebilirsin bu sayede oturarak sana bir yerlerden para transfer edilmiş olur
1
eldar valar eldar valar
kira olmasın o?!!!
Yamaguchigumi
Kimse oturarak para kazanmaz. Sadece bir meslek hariç, o da milletvekilliği ve siyasettir. Yani milletvekileri oturdukları yerden ekmek elden, su gölden geçindikleri gibi aylık 30 bin tl maaşı da ceplerine indirmektedirler. Bir de ihaleler, yakınlarına iş ve aş derken onlar oturdukları yerden kazanmaktadırlar.
0 /

neden bekliyorsun?


Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.
Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.

katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol