özür dileyen bakan akımı

jrriquelme
Önce sağlık bakanı şimdi de milli eğitim bakanının katıldığı akımdır.

YÖK Başkanı Yekta Saraç'ın babası Muhammed Emin Saraç'ın Fatih Camii'nde Cumhurbaşkanı Erdoğan, bakanlar ve birçok siyasetçinin katıldığı ve salgın kurallarının hiçe sayıldığı cenaze töreni büyük tepki toplamıştı. Kendisi de cenazeye katılan Sağlık Bakını Fahrettin Koca da “Kusurluyum” direk özür dilemişti.

Şimdi de Yüz yüze eğitimin bir gün ertelenmesinin ardından sosyal medya hesabından bir mesaj yayınlayan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk özür diledi. Bakan Selçuk "Yaşanan 1 günlük erteleme için tüm vatandaşlarımızdan özür dilerim" dedi.
tagrz
Mansur yavaş özür dileyip olumlu tepki alınca, reis de talimat verdi tabi. “ ben yine dilemem de siz bol bol özür dileyin”
aguardiente
Çok ilginçtir kandırıldık dönemi sonrası sadece 1 kişi tarafından kullanılan daha sonra aynı 1 kişi tarafından emir verilmeden osurmaya dahi yetkisi olmayan, halk tarafından seçilmemiş, halkı yönetmeye çabalayan, 1 kişinin kuralları ezip geçmesine ses çıkaramayan insan müsveddeleri tarafından (bu zavallılar eğitimi, sağlığı para ile satanlardır) bir kaç hafta içinde medyada gördüğümüz kusura bakmayın bizim hatamız denmesi ile baslayan ve bunun amacinin o 1 kisinin üzerinden sorumluluğu alma cabasi oldugunun gostergesi..

neden bekliyorsun?


Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.
Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.

katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol