parasız kalmak

0 /
lycia
Genel olarak içinde bulunduğum durum. Böyle maddi dertler için kafayı pek yormamak lazım bence. Eğlenceli oluyor şimdi ne yapacağım diye düşünmek. Eşten dosttan destek istemek, yeri geldiğinde de eşe dosta el uzatmak.
Siyahsipsi
Bu yüzden dershaneye gitmediğim günler olmuştu hatta iki arkadaştık varımız yoğumuz bitince beraber girmemiştik 2 gün. Kötü gibi görünse de çok özledim o günlerii swh
carpathia
içtiğim kutu biraları atmıyorum, ezip odamda biriktiriyorum, geçen 2 haral dolusu biriktirdiğim kutuları eskiciye sattım,17 kg geldi. 80 tl aldım, güzel paraydı, tütüncüye borcumu ödedim. bu arada 83 tanesi bir kilo geliyormuş,onu öğrendim.
Gülenyüz
Şu aralar hemen hemen herkesin sorunsalı ekmekde zam yiyince iyice düşünür olduk ne olacak sonumuz diye Allah sonumuzu hayır etsin
zeze
Rahmetli Anacığım parasız olup düşünmektense uyuz olup kaşınmak iyidir derdi.

Ben paranın yokluğunu iyi bilirim, zordur ama aşarsınız. Oysa insanın sevdiklerinin yokluğu öyle bir şey ki asla aşamazsınız. o yüzden sağlığınıza ve sevdiklerinize iyi bakın. Bir de bankalar nezdinde kredibilitenizi kaybetmeyin. son günlerde twitter'da ihtiyaç destek kredisi etiketli twitleri okudukça göz yaşlarıma engel olamıyorum çünkü.
0 /

neden bekliyorsun?


Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.
Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.

katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol