şarj aleti

e yok artik
Şahsıma ait olanının yakında patlayacak olmasını beklediğim,telefonların bataryasını doldurmaya yarayan olmazsa olmazımız teknolojik alet
turkona
iş yerinde aranan alettir.
üstelik sabah'ın köründe şarj aleti istiyorlar. arkadaş evden geliyorsun niye kendi şarj aletini almıyorsun. nasılsa turkona'da var..
evde unutmuş muş la bi yürü git...
millet amma uyanık olmuş yaw..
menacaptain
Olmazsa olmazımız olan alet. Teknoloji bagımlılıgı göstergesi olarak da söyleyebilirim/ sarJ bitince sanki hayat duruyor gibi davranan insanlar var:
der giderim
yavas yavas kutulardan eksiltilen alet. once huawei yapti arkadasimin dedigine gore, ardindan iphone artik kutuda sarj aleti olmayacagini soyledi.
bustapolito
Orjinal şarj aleti ve kablo kullanmıyorsanız boş olan alettir, paranıza kıyıp güzel kaliteli sertifikalı bir markadan almak daha iyi olur.
kucukeniste
Mobil şarj cihazı elektriğin olduğu her alanda, şarj ihtiyacı duyulan her cihazın şarj edilmesine olanak tanımaktadır. Günümüzde hemen herkes birbirinden farklı akıllı cihazlara sahiptir. Bu sebepten cihazların şarj edilmesi bazı durumlarda ciddi bir gereklilik halini almakta ya da bireyler farklı çözüm yöntemleri aramaktadır. İşletmelere ya da farklı yaşam alanlarına konumlandırılacak paralı şarj cihazı sayesinde hem ihtiyaç duyulduğu anda bireylerin cihazlarını şarj edebilmesine imkân tanınmakta hem de ek bir gelir elde edilebilmektedir. Mobil şarj cihazlarına günümüzde hemen her alanda ihtiyaç duyulabilmektedir. Her biri özenle yapılmış olan cihazlar en iyi performansı sağlamaktadır. Bilgi için https://www.mobilsarj.net/ adresine gelebilirsiniz.
turkona
kablosuz olanını kullanmaya başladığım alet.. yarım saat daha geç doldursa da zırt pırt birilerin şarj aletini istemesinden bıkmıştım. iyi oldu..

neden bekliyorsun?


Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.
Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.

katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol