sen gay misin

sessiz suskun ve yorgun bir adam
Denizli'de 25 yaşındaki üniversite öğrencisi B.M., internetten yemek siparişi verdi. Siparişi teslim aldıktan 3 saat sonra telefonuna gelen 'Selam, sen gey misin?' mesajıyla büyük bir şok yaşayan B.M., kuryeden ve işletmeden şikayetçi oldu.
haber

Nasıl bir yorum yapacağımı şaşırdım. Sizlere bırakıyorum.

gramaha
bu kadar şok yaşayacak, hatta ajanslara bile haber verecek ne var anlamadım. travma yaşayacak kadar psikolojisi pamuk ipliğine bağlıysa zaten boku yemiş bu arkadaş. gay değilim de geç..
ornek vatandas
Böyle soruyu sorabilmek iyi cesaret, tabi soran da alacağı tepki ya da sonuçlarına katlanmalı. Geçenlerde buna benzer bir tartışmaya şahit oldum. Enteresan ve biraz da komik bir tartışmaydı. Sokağımızda bir esnaf var, çabuk parlayan da bir yapısı var. Gelen müşterinin yanındaki arkadaşı, buna "sen gençliğinde hovardalık yaparmışsın" diye bir laf söyledi ve kızılca kıyamet koptu. "vay sen nasıl konuşursun, ne demek hovardalık yapmışsın, ne diye duyduğuna inanıyorsun, nasıl iftira atıyorsun böyle" diye azarı bastı. Azarı yiyen adam çıkıp giderken yanındaki arkadaşına " nereden bileyim, gençliğinde hovardaymış, bana da öyle söylediler yav" diyordu.

neden bekliyorsun?


Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.
Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.

katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol