sevgilinin adını dövme yaptıran insan

2ekmek1samsun216
bir sonraki adımda ilk görülen: ''xxx ilinde bildiğiniz dövme sildirebileceğim bir yer var mı?''

dövme sildirmek dövme maliyetinin 3-4 katı olduğu için bir sonraki ikinci adım: ''dövmenin üstünü güzel kapatabilecek iyi bir dövmeci var mı?''

ayrıntısız ve belli alanı komple siyah olarak kaplayan dövmelerin hemen hemen %70'inin altında ne eceler, ne sametler ne muhittinler yazıyor.

misal
sevgilinin adını dövme yaptıran insan
megasozluk.com/foto
tarator
Ben şahsen dövme yaptırmak istemedim. Zaten yaptırayım desem bu kesinlikle insana dair bir isim suret vs olmazdı. Daha simgesel bir şey olurdu. Her baktığımda bana ruhuma dokunan bir şey hissettirecek bir şey olmadıkça dövme yaptırma fikrini ertelerim.

Bazı arkadaşlar saç modeli seçer gibi, dövmeciye gidip katalogları inceleyip bütçesi elverdiği ölçüde harcama yaparak dövme yaptırmak istiyor. Bunu hiç anlamıyorum. Hayatın boyunca taşıyacağım bir şeyi neden random seçeyim ki.
sineklibakkal
Ayrıldıktan sonra ne yapacağını şaşıran insandır. Sildirme imkanı olmadan yeni bir ilişkiye başlar ise, sürekli olarak bunun hakkında triplere de Maruz kalması işten değildir.

Gereksiz bir şey bence. yaptıracaksanız, başka bir şey yaptırın. Örnekteki vatandaş, ayrıldıktan sonra ismin üzerini "anne" yazdırarak kapatmış. sevgilinin adını dövme yaptıran insan
megasozluk.com/foto
1
nananavillera nananavillera
sonuçta anneni bırakıp ayrılamazsın değil mi? c:

Neden Bekliyorsun?

Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.

Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.