sorunlu insan

karambol
sorunları etrafındaki insanların çoğundan büyük olan ve toplum normlarının dayatmaları yüzünden çözülemeyen insandır. yardımseverliğin yetersiz kaldığı, hemen hemen herkesin "benim derdim bana yeter" şımarıklığı içinde bulunduğu dünyada acılı bir hayat yaşayan insandır.
gulenyuz
Başka bir pencere açıyorum sayın (yazar:karambol). Bazıları gerçekten sorunludur. Ne dersen ters teper, sen iyiyi düşündükçe o kötüye çeker, sen daha kötüsü var şükret dedikçe isyan ve şikayet eder. Gerçek sorunu olanlar zaten pek dile getirmezler. Neler neler yaşar ama dışarıya gülenyüz' ünü gösterirler. Kimseyi aşağı çekmenin bir anlamı yok. Herkesin kendine göre sorunları var tabi ki sürekli benim sorunum dünya kadar diye gezinmenin bir anlamı yok bence. Sayın(yazar:karambol)' ün affına sığınıyorum ve gülenyüzümü bırakıyorum.
2
karambol karambol
saygılar hocam
gulenyuz gulenyuz
Saygılar bizden efendim :)
thothdark
Şuan çok önemli şekilde sosyal kurumlardan maddi yardım a ihtiyacım var ama vermiyorlar Twitter dan yazmadığım kurum kalmadı, ne yapacam bilemiyorum kirayı ödeyemedigimiz için evden çıkarılıcak olmamız daha kötü bir durum evet, şuan sorunlu insan kategorisi içerisinde acil etiketi ile bulunuyorum maalesef :( devlet yardım etmeyecek ise kim edicek bilmiyorum.

Neden Bekliyorsun?

Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.

Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.