sosyal medya

ornek vatandas
Yasama, yürütme, yargı ve basından sonra beşinci güç oldu. Hatta hepsinin de üstünde bir güç oldu. Basın ve medya, artık sosyal medyaya bakarak haber ve yorumlarını hizalar oldu.
Yasama, yürütme ve en önemlisi de yargı, artık sosyal medyaya göre karar veriyor. Bir kişi hakkında sosyal medya sayesinde yargının verdiği kararı coşkuyla alkışlıyoruz neredeyse.
Adalet ve hukuk hepimize bir gün lazım olacak. İşte o zaman adalet tarafından mı yoksa sosyal medya tarafından mı yargılanmak istersiniz? İşte mevzunun can alıcı tarafı da bu.
jrriquelme
İçerdiği Bilgilerin yarısının yanlış ve provakatif olduğu, önemli bir kısmının trollük temelli olduğu, kalan çok az kısmının ise gerçek olduğu ancak onların da cımbızla çekilebilecek Kabiliyet gerektirdiği, at izinin it izine karıştığı mecralardır...
rock tribe
herkeslerin aynı şeylerden şikayet ettiği ama her ne hikmetse hem kullanmaya devam ettiği hem de aynı davranışları gösterdiği insan yığınlarını ifade ediyor. her konuda olduğu gibi bu işten de büyük patronlar kazanç sağlıyor.
bayyanlis
sosyal medya; tek yönlü bilgi paylaşımından, çift taraflı ve eş zamanlı bilgi paylaşımına ulaşılmasını sağlayan medya sistemidir. sosyal medya artık büyük bir pazar haline geldi. ne iş yaparsanız yapın sosyal medya yönetimini iyi yapmanız gerekiyor zira bu işin artık raconu haline geldi. sosyal medya hesaplarınız için video ve fotoğraf çekimi yaparak profesyonel bir şekilde yönetmelisiniz, video prodüksiyon işleriniz için profesyonel hizmetler ile tanıtım filmlerinizi özenle hazırlamalısınız, toplantı, konferans ve kongre gibi etkinliklerde fotoğraf ve kamera çekim yapmalısınız gibi.. sosyal medyayı iyi yönetmek gerekiyor.

https://lumosajans.com/
turkona
rtük'ün üst kurulu başkan yardımcısı ibrahim uslu'nun ifadesine göre, türkiye'de 50,6 milyon kişinin kullandığı platformlardır.
85 milyon nüfusumuz var 50 milyon insanımız bu platformları kullanıyor.. sosyal anlamda ne kadar faal olduğumuz ortadadır...
kaynak

neden bekliyorsun?


Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.
Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.

katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol