telegram

0 /
agresifsef
whatsapp tan öte ama çok bilinmeyen bir mesajlaşma uygulaması. bulut teknoloji sayesinde aynı anda farklı cihazlardan kullanabilirsin. whatsapp ta tek bir cihazdan girebiliyorsunuz. telegramın en büyük güzelliği bu. ayrıca kanal grup kurabiliyorsun whatsapp taki gibi sınırlı da değil..

yurtdışı çok yaygın ama ülkemizde daha yoğun kullanım yok.. deneyin yani. iyidir güzeldir.
Cicero
Kullanış açısından whatsapptan daha iyi olduğunu söyleyebileceğim uygulamadır. Diğer kullanıcılara ulaşmak için telefon numarasına ihtiyaç duymadan kullanıcı adından ulaşabiliyorsunuz. Gruba katıldığınızda katıldığınız süreden önceki mesajları görebiliyorsunuz. Gece modu da mevcut. İşlevsel kullanılabilen kanallara da sahip bir uygulama. Umarım daha çok yaygınlaşır
worldwideweb
Sık görüştüğüm kişilere zorla indirttiğim uygulama.

Whatsapp iyice Facebook'a akrabaların geldiği döneme döndü. Çevrimiçi gözükmeyi niye kapatamıyoruz allasen ya, insanlar niye benim WhatsApp'ta olduğumu bilmek zorunda?

Telegram'da da kapatamıyo olabiliriz ama orayı boş beleş insanlar keşfetmedi henüz
murathanaky333
Kanlı, sansursuz videolar paylaşanlar için Kik'e alternatif, bir çok instagram haber sayfasinin da bu gruplari var. Daha guvenli oldugu dusunuldugu icin esrar kullananlar pek seviyor diye biliyorum.
jqwx
Hekır adıyla çok kanal ve gruba rastladığım için tırsıyorum. Şiddet middet de benlik değil. E ne halt yemeye oradayım dersen indirmek istediklerimi bulabiliyorum.
zerikov
Numaram başkasının rehberinde kayıtlıysa ben telegrama girdiğimde bildirim gidiyor bence kötü bir özellik

sebebi ise kavga ettiğim insanları wpden engellediğimde telegramdanda yazıyor olması onun dışında on numara olduğunu düşündüğüm bir uygulama
megatron
Whatsapp ı her alanda 10 a katlamış uygulamadır. Whatsapp ta olup Telegramda olmayan 1 özellik dahi yokken; telegramda olup Whatsapp ta olmayan onlarca özellik vardır. Bulut depolama sayesinde mesaj yedeği almanıza gerek yok. Silip yükledikten sonra tekrar aynı mesajlarla devam edebiliyorsunuz. Gruplar dışında kanallarda var. Kanallara binlerce kişi katılabilir ve sadece yöneticiler yayın akışı sağlarlar. Ayrıca grup ve kanallarda anketler de yapılabilmektedir. Bot özelliğinin olması da mükemmel bir özelliktir. Whatsapp tan daha hızlı çalıştığını da belirtmekle beraber temanın kişiselleştirilebiliyor olması da tercih edilmesi içi minik bir nedendir.

EDİT: SON 2 AY İÇERİSİNDE DELİ GİBİ TANINDI VE HERKES TELEGRAM A AKIN ETMEYE BAŞLADI. SANIRIM TELEGRAM KANALLARINDA YAYINLANACAK REKLAMLI LİNKLER İLE İNSANLARI ÇEKİYORLAR. WHATSAPP DEĞERİNİ YİNE KAYBETMEDİ. YİNE ARKADAŞLAR KONUŞURKEN WHATSAPP TERCİH EDİYOR .TELEGRAM AYRİYETEN KULLANILIYOR. BAKALIM İLERİDE WHATSAPP IN YERİNİ ALIR Mİ BİLİNMEZ.
0 /

neden bekliyorsun?


Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.
Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.

katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol