tüm yazarlarımıza önemli duyuru

megasozluk
Tüm yazarlarımıza önemli duyuru

öncelikle aktifliğinizden dolayı teşekkür ederiz. bilindiği üzere 3 ocak itibariyle sözlük yönetimini devraldık. bu geçen süre zarfında siz değerli yazarlarımızı tanımak için sadece izliyoruz. hepiniz oldukça aktif ve çok güzel entry'ler yazıyorsunuz. bu sözlüğü devralmamızda ki amaç Türkiye'de isminden söz ettirecek yere getirmektir. bunun içinde büyük bir bütçe ayrılmış bulunmaktadır.

bugün dikkatimi çeken bir başlık (bkz:#38925 ) ve takip ettiğim süre zarfında başlığın ne kadar haklı olduğunu gördüm.

sözlük içinde aktiflik çok önemli bende sonuna kadar destekliyorum. ama sözlüğü ayakta tutacak ve ileriye taşıyacak olan şeyde hepimizin bildiği gibi güncel başlıklardır. eğer güncel başlıklar açılmaz ise sadece sözlük aktifliği için geceye resim bırak, şarkı bırak, anın görüntüsü, şuan dinlediğiniz şarkı, bir yalan söyle vs vs. bunlarla yol kat edemeyiz.

şurası yanlış anlaşılmasın lütfen bunlar sözlüğün olmazsa olmazlarından katılıyorum. daha önemli olan olmazsa olmazı ise güncel başlıktır. sizlerden ricam başlık konusunda biraz daha aktif olabilirsek daha çok yazar çekebiliriz ve daha hızlı büyürüz.

şimdiden herkese teşekkür ederim.
portakallipekinordek
elimden geldiği kadar aktif olmaya ve başlıkları doldurmaya özen gösterdiğim için beni etkilemeyecek duyurudur. her gördüğümüz başlığa yazmalı, terimsel başlıklar değil de günlük hayattan güncel tutulabilecek başlıkları daha fazla açmalıyız diye düşünüyorum. zaten yeni adminimiz de yeterince aktif, bu çok iyi. entryleri de elimizden geldiği kadar tek kelimelik değil de, uzun uzun girelim
1
Pişmanlık çiçeği Pişmanlık çiçeği
Peki, örtmenim...
hashasin
Bilgisayar ve ağ terminolojisi hakkında bildiklerimi başka sitelerde olmayan içeriklerle doldurmaya çalışıyorum. (yazar:portakallipekinordek) ben terimsel başlık açmalıyız diye düşünüyorum ama senin düşüncene de saygı duyuyor ve destekliyorum. Girdileri uzun girme konusunda kesinlikle katılıyorum.

İyi olduğunuzu düşündüğünüz konularda özenerek gireceğiniz girdiler bu sözlüğün gelişmesine ciddi yararlar sağlayacak, (yazar:megasozluk) ise gerek maddi gerek manevi olarak elinden geleni yapıyor.

Bu sözlük yozlaşmamış, saygı ve sevgi çerçevesinde girdiler bulabileceğimiz bir yer olarak kalmalı; bu yüzden lütfen elinizden geldiğince yarar sağlamaya çalışın.
2
portakallipekinordek portakallipekinordek
ben terimsel başlık açmayalım demedim, tekrar okumanı tavsiye ederim :)
hashasin hashasin
sen açmayalım dedin demiyorum, bence terimsel başlıklar daha etkili olur anlamında dedim, tekrar okumanı tavsiye ederim :)