türk kızlarına mahkum olmak

leblebici fikret
Konu sadece seks değil. Bir kadınla insan gibi iletişim kurabilmek için Türkiye çok yanlış bir ülke.
Norveç, isviçrede ve hollandada bulundum. Kadınlar sizden onların hesabını ödemenizi onlara hediye almanızı ve konuyu sizin açıp sizin ilerletmenizi beklemiyorlar. Egolarını okşamanızıda beklemiyorlar. Onlarda hmm, anladım, iyi bakalım uff ne saçmalıyon ya gibi benzeri ifadelerde bulunmuyor.
Örneğin o güzel kızlarla her konuda konuşabilirsiniz. Sizin 1 dakikalık konunuzu gösterdikleri ilgiyle yarım saat konuşabiliyorsunuz.
Ama ben mesela türk sevgilimle 15 yıllık judo geçmişimi, başarılarımı ve yaşadıklarımı 1 dakika bile konuşamıyorum. Çünkü hmm iyi bakalım diyip kestiriyor. Onun ne kadar güzel olduğunu saatlerce anlatmamı bekliyor. Ama üzgünüm baylar, bayanlar ben artık yalan söyleyemeyeceğim.
1
kayip adanin son iskelesi kayip adanin son iskelesi
Aradığım yorum.
portakallipekinordek
bu kadar dert edilmesine gerek olmayan başlıktır. madem türk olmayan kadınlarla böylesine muhteşem uyum sağlayabiliyorsunuz, neden kendinizi türk kadınlarına mahkum bırakasınız? gidin, bulun istediğiniz kadar. dünyada kadın mı tükeniyor? sizin 1 dakikalık konunuzu gösterdikleri ilgiyle yarım saat konuşabiliyormuşsunuz. bunun aynısını bir kadın istediğinde, ilgi manyağı olur işte. azıcık anlayış istiyorsanız azıcık anlayış gösterin. pelinsu'lardan da uzak durun ki; genelleme yapmak zorunda kalmayın.
Siyahsipsi
Beğenmeyen kimse zorla tutmuyor beyler. Biz genelleme yapıp hepiniz aynı desek eminim birsürü yorum gelir neden genelleme yapıyorsun diye ama siz yapınca tabi haklı oluyorsunuz. Madem Türk kadınlarıyla bu kadar anlaşamıyorsunuz buyrun yurt dışına onlar isteklerinizi sağlar umarım 🙅🏻‍♀️
seytanri
Kimse kimseye mahkum değildir. Ben yurt dışında da bulundum. Sohbet ettiğim konuştuğum kim varsa hepsiyle de oturup konuşabildim.
Bunu kadınlara veya erkeklere indirmek yerine konuştuğun insana bakmak gerekiyor.
Sohbetinden zevk almadığın bir insanla zaten konuşacak paylaşacak bir şeyin olmaz.
Eğer bir insan da sana “hmm, iyi bakalım, aynen, aynen öyle” gibi kelimeler kullanıyorsa önce bir sorman gerekir. Belki canı bir şeye sıkkındır.
Belki aklında başka bir konu vardır ve onu konuşmak istiyordur.
Bunlar yoksa o zaman konuşmayı kesmelisin.
Kendine saygısı olan insanlarla konuşmalısın.

Neden Bekliyorsun?

Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.

Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.