turkona

0 /
Simpleman
kaliteli bir yazar olduğunu düşündürmüş, mevzulara espritüel yaklaşımlarıyla güldürebilen, biraz da saldırgan tutumuyla gözüme çarpmış yazardaş.
kalemi daim olsun.
1
turkona turkona
eyvallah da kime saldırganlık yapmışım ki..:)
sakin sakin yazıyoruz ha burada yaw.. birine saldırmışsam kesin bir kötülük yapmıştır. yoksa ben çok iyi birisiyim aslında..:))
Gülenyüz
Sözlüğümüzün kalite oranını yükselten 1.nesil yazardaşım. Entrylerinde temiz dil kullanması benim için büyük bir artı... Niyeyse tanıyormuş hissi veriyor. Daim olması dileğiyle bol entryler.
4
turkona turkona
güzel düşünceleriniz için teşekkür ediyorum. ben de sizi sanki tanıyormuşum gibi geliyor. ancak ilk sözlüğünüz burası olduğunu öğrendim. başka bir yerde de karşılaşmış olamayız sanırım. siz urfalı ben trabzonlu. memurlar.net sitesinde falan yazdınız mı merak ediyorum..
Gülenyüz Gülenyüz
Rica ederim hakettiniz :) Trabzon demek cidden çok uzakmış :) yok hiç yazmadım malum memur değilim :)
turkona turkona
anladım. olsun burada az da olsa tanışmış olduk. hayırlı geceler dilerim..
saygılar
Gülenyüz Gülenyüz
İyiki öyle oldu memnun oldum :) hayırlı geceler.
kralisevenkadin
Şu sıralar gündem başlıkları ile beni entrylerine çeken nadide yazar. Konuları kendine has düşünceleri ile ele alışı ve sonucunu çok güzel patlatması ise müthiş kaleminiz kuvvetli dostluğumuz baki olsun efendim.
2
turkona turkona
sizlerin eline su dökemez biliyorum. buranın en nadide yazarı sizlersiniz. güzel düşünceleriniz için teşekkür ediyorum. sağ olun.
kralisevenkadin kralisevenkadin
Ne demek rica ederim hocam.
Gülenyüz
Yazar gibi yazar hatta yazarın dibi. Daha önce de söylediğim gibi kalite oranını yükseltiyor her daim. Zamanında bana Özel şiir yazmışlığı bile var. iyi ki varsın kardeşim...
2
turkona turkona
güzel ve onur verici düşüncelerin için teşekkür ederim. güzel bakan güzel görür demişler. sen de iyi ki varsın. sağ ol abla..
saygılar
Gülenyüz Gülenyüz
Bilmukabele efendim 😇
jrriquelme
Çok kaliteli yazıları ve içerikleri olan son zamanların en aktif yazarlarındandır. Kendisini tanımasamda, yazılarıyla kafamda çok güzel ve kaliteli bir imaj çizmiştir. Keyifle kendisini takip ediyor ve sözlükte daim olmasını diliyorum...
1
turkona turkona
teşekkür ediyorum. sizden bu sözleri duymak sevindirici..
mutlu ettiniz beni.. allah sizi de mutlu ve bahtiyar etsin...
sağ olun..
zeze
kendisi beni sıralamada geçtiğinde nezaketle haber vermiş ama benim yeni haberim oldu. öncelikle kutluyor ve teşekkür ediyorum. asıl hedefin (yazar: enginyuksel1982) olması gerektiğini de buradan ifade ediyorum. el birliği ile onun ayağını kaydıralım :)

klavyesine sağlık.
3
turkona turkona
güzel düşüncelerin için çok teşekkür ediyorum. 11 yazar arkadaşı eledim ancak kedigillerin as başkanını elemek çok zor zeze abi..:) ben nire o nire. zamanında üye olmadık diye oldu böyle...:))
zeze zeze
İşte bunlar hep entry lobisinin işleri :D :D
turkona turkona
:))
bilemiyorum zeze abi.. sen dahi iyi bilirsin...
gukeru
1. nesil mega sözlük yazarıdır. yazılarını keyifle takip etmekte ve okumaktayım. muhalif kalemiyle dikkat çekmiştir. mürekkebi bol olsun. uzun zaman yazması dileğiyle.
edit: ayrıca mizah zevkimiz çok uyuşuyor. pek çok defa beni güldürmüştür.
(yazar: turkona)
turkona
güzel düşünceleriniz için çok çok teşekkür eden üyedir..
bir aksilik olmaz ise temennim burada kalıp siz değerli yazarlardan bir şeyler öğrenmektir. ne öğrensem kârdır çizgisin de mümkünse devam etmeyi düşünüyorum.
ayrıca göklerden gelen bir karar var.. türkçe'ye çevrildiğinde açıklayacağım...
saygılar efenim..
0 /

neden bekliyorsun?


Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.
Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.

katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol