westthrace

Gülenyüz
Sözlüğümüzün eskilerinden olup yeni yeni entrylerini arttıran içli, hassas ve duygusal birtanecik 1.nesil yazardaşımız. Çileklerin dostu olur kendileri. doğru bildiğini sakınmayan kimseye eyvallahı olmayan duygularını bizlere de yansıtan yazar tanesi. Bol bol entryleri olsun.
4
WestThrace WestThrace
teşekkür ederim. Beklemiyordum açıkçası kendi adıma bir başlık. Öleceğim duygusallıktan :) Ellerimiz tuttuğu sürece yazmaya devam edeceğiz. Çok naziksiniz hanımefendi.
Gülenyüz Gülenyüz
Rica ederim hakettin :) Bugünü dönüm noktası olarak yaz, artık hep mutlu olacaksın :) ellerin dert görmesin. O nezaket zatalinize ait :)
WestThrace WestThrace
Evet. Bugün bir dönüm noktası olabilir :) Ona katılıyorum. Hep beraber, güzel günlere.
Gülenyüz Gülenyüz
Amiiin inşallah :)
gukeru
Saygıdeğer mega sözlük yazarı. Mürekkebi bol olsun. Bu zamana kadar neden nick altı açılmamış anlam veremedim. Bilseydim ben açardım. (yazar:gülenyüz)'e kaptırmazdım.
4
Gülenyüz Gülenyüz
Yerimde gözün var ha bildiğim iyi oldu :))
WestThrace WestThrace
Haha. Demekki varmış bir bilinen açmamışlar. Teşekkürler o sizin saygınlığınız.
gukeru gukeru
:))
Gülenyüz Gülenyüz
:)
kralisevenkadin
Bkz: çok yeni fark ettim ben bu nadide başlığı mega sözlük yazarlarından olup talihin pek fazla yüzüne gülmemesi ile tanırım kendilerini

Ama unutmayınız ki,
hayat bu,
bir bakarsın her şey bir an da son bulur.
hayat bu,
son dediğin an her şey yeniden can bulur... Demiş şems-i Tebrizi.

Bol entry'li günleriniz olsun sizi görmek hoş kılıyor bizleri
1
WestThrace WestThrace
Güzel şeyler duymak beni hem mutlu ediyor, hem utandırıyor. Görmediğiniz, sadece yazıları ile duygularını ifade etmeye çalışan biri için bu güzel sözler pek fazla :) Evet burada belkide iki elin parmağını geçmeyecek yazar arkadaşlarım oldu. Hüznümü, acımı, sevincimi beraber paylaştığınız içinde ayrıca teşekkür ederim. Bazen insan düşünmeden edemiyor, bazı konular vardır ki, kan bağına ihtiyaç duyulmuyor. Her birimizin bulunduğu yaşam süresi içerisinde kalemine sağlık :) Tekrardan teşekkürler.

Neden Bekliyorsun?

Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.

Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.