confessions

1garipyolcu

1. nesil yazar - keşfediyorum -

  1. toplam entry 563
  2. takipçi 20
  3. puan 10962

cafer yılmaz tutuklansın

1garipyolcu
Allah belanızı versin.19 gündür dosya boşmuş sanığın ifadesi yokmuş. Çocuğun ailesi tehdit ediliyormuş ve sapık sokaktaymış hala Bazılarına bir laf etsen evde yatağından alıyorlar seni anında.
Cafer Yılmaz Tutuklansın...

sude andas tutuklansın

1garipyolcu
Size şerefsizliği anlatamam, ama fotoğrafını gösterebilirim. Kedileri kesip, gözlerini oyup İnstagram'da paylaşan Sude Andaş! tutuklansın...
Resimleri buraya eklemeye gerek duymadım. tw'den gördüm mide bulandırıcı o.ç...

hamileyken yapılmaması gerekenler

1garipyolcu
Hamileyken yapılmaması gerekenler;
Zararlı fast food gibi yiyecekler tüketmek,
Boya yapılan bir ortamda bulunmak,
Kafein tüketimini çok tutmak,
Sigara ve alkol kullanmak,
Sigara içenlerin yanında olmak (pasif içici olmak),
Alınmaması gereken ilaçları kullanmak,
Yüksek ve ince topuklu ayakkabı giymek,
Çok uzun süre oturmak ya da ayakta kalmak,
Saç boyatmak,
Ağır maddeleri taşımak vb. hamileyken yapılmaması gerekenlerden bazılarıdır.

kum fırtınası

1garipyolcu
Kum fırtınası, genellikle kurak olan bölgelerde toz ve kum rüzgarın etkisiyle bir araya toplanır. rüzgar estikçe fırtına her yere yayılmaya başlar. Bazen de fırtınanın toprağı yığdığı kum ve tozları bir yerde biriktirerek toprak ve depozisyona neden olur.

çocuklara kişisel hijyen eğitimi

1garipyolcu
Çocuklara hijyen eğitimi nasıl verilir?

Hijyen eğitimi arasında el, saç, vücut ve ağız hijyeni gibi kişijel hijyen eğitimlerinin yanısıra doğru temizlik ve dogru beslenme eğitimide bulunuyor.

Hem okullarda hemde evde cocuklara hijyen eğitimi mutlaka verilmelidir. Ancak bunu cocuklar bir anda alışıp ögrenemezler. Ögrenmeleri ve alışmaları biraz zaman alabilir.


megasozluk.com/foto

İlk olarak çocuklara hijyen eğitimine başlamadan önce onlara eğlenceli aktiviteler hazırlayarak eğitime başlanabilir. Ayrıca onlara temizliği sevdirmek için onlarıda ev temizliğine dahil edip temizlik yapmasını sağlayabiliriz.

Çocuklara temizlik ve hijyen eğitimi verirken yemekten önce ve sonra ellerini yıkamalarını,dişlerini fırçalamalarını söyleyerek akışkanlık haline getirmelerini sağlayabiliriz. Bunları yaparken biz de onlara eşlik edip ellerimizi yıkayıp dişlerimizi fırçalayabiliriz.

Hapşırdıktan veya öksürdükten sonra ellerini yıkamalarını söyleyelim.Bunu da onlara mikroplarla ilgili hikaye ve masallar anlatarak alıştırabiliriz.

Tuvalet egitiminde yine aynı şekilde tuvaletin mikroplarla dolu oldugunu ve tuvalet temizliğinin ne kadar önemli oldugunu anlatmalıyız.Hergün bunları yapmasını sağlarsak zamanla alışacaklardır zaten..

şeyh bedreddin isyanı

1garipyolcu
Şeyh bedreddin isyanı, Mehmed Çelebi Anadolu ve Rumeli'de ki birliği sağladıktan sonra iki önemli isyanla uğraşmak zorunda kaldı. Bunlardan birisi Şeyh Bedrettin isyanıdır. Edirne civarındaki Simavna'da doğan Şeyh Bedrettin Bursa, Konya, Kahire gibi devrin en büyük ilim ve kültür merkezlerinde eğitim gördü.

Şeyh Bedrettin; Torlak Kemal ve Börklüce Mustafa gibi yakın arkadaşlarıyla birlikte İznik'te kurdukları, İslam dinine aykırı fikirlere sahip bir tarikatla, Anadolu ve Rumeli'de fikirlerini yaymaya başladılar.

Bir süre sonra Eflak üzerinden Deliosman'a gelen Şeyh Bedrettin ve yandaşları ayaklandılar. Börklüce Mustafa İzmir'de, Torlak Kemal de Manisa'da ayaklanmaya katıldılar. Mehmed Çelebi, İzmir ve Manisa üzerine kuvvet göndererek ayaklanmayı bastırdı.

Yakalanan Şeyh Bedrettin, Serez Kadısı tarafından yargılanarak idam edildi (1420).

niğbolu muharebesi

1garipyolcu
Niğbolu muharebesi, Haçlı seferleri tarihinde amaç, hedef ve katılım bakımından klasik anlamda vurgular taşıyan son savaş olarak tanımlanır. 21 Zilhicce 798'de (25 Eylül 1396) Niğbolu Kalesi önlerinde meydana gelmiş ve kısa sürede kalabalık Haçlı güçlerinin bozguna uğramasıyla sonuçlanmıştır. Batı Avrupa'nın, Doğu Hıristiyanlığı ile birlikte doğrudan Türkler'i hedef alan ilk ciddi askeri harekatı şeklinde de nitelenmiştir.

sosyal medya yasası

1garipyolcu
-sosyal medya terörünü kabul edemeyiz.
-adli ve maddi cezalar vereceğiz.
-youtube, twitter, netflix mecralarına karşıyız, ahlaksızlık yayıyorlar.
-tamamen kaldırılmasını kontrol edilmesini istiyoruz.

sağlık hizmetleri temel kanunu

1garipyolcu
Sağlık hizmetleri temel kanunu, (3359 yasanın ek 12. maddesi)
Sağlık kurum ve kuruluşlarında görev yapan personele karşı görevleri sırasında veya görevleri dolayısıyla işlenen kasten yaralama suçu CMK 100/3 gereği tutuklama nedenidir.

Özel sağlık kuruluşlarında görev yapan personel, görevleriyle bağlantılı olarak kendilerine karşı işlenen suçlar bakımından 5237 sayılı TCK kapsamında kamu görevlisi sayılırlar.

yaşama hakkı

1garipyolcu
Yaşama hakkı, kişinin fiziki ve ruhsal bütünlüğünü koruyabilmesi ve devam ettirebilmesi amacıyla birlikte varlığını sona erdirmeye yönelik her türlü etkenlere karşı koyma yetkilerini ifade eder.

imza kampanyası

1garipyolcu
Yanlış anlaşılmak istemem ama yaklaşık 6 aydır buradayım, bazen yazmasam bile sürekli girer okur ve takip ederim.

Bundan önceleri de banlananlar oldu ve geri gelenler olur. Örnek vermek gerekir ise ben (yazar:Jrriquelme) banlandı belki aradan 1 ay geçti geri açıldı. İlk günden seviyordum yazılarını ama bir şeyler ters gitti ve banlandı. Dönüşü muhteşemdi.

Bu banlanan arkadaşlar içerisinde daha 2 gün önce banlanıp sayın moderatörümüz kefil olarak banı açılan kişi vardı. Kaldığı yerden devam ederek diğer kişileride galyana getirip banlanmasına sebep oldu.
Dışarıdan gözlemlediğiniz zaman neyin ne olduğunu anlayabiliyorsunuz.
Baştan söylediğim gibi yanlış anlaşılmak istemem. Yazarlarda şöyle bir durum söz konusu olmaya başladı. Banlansak bile ban açılıyor.
Eğer ki gelmek istiyorlarsa başka nick ile de gelebilirlerdi zaten.
Keşke hiç yaşanmamış olsaydı insan diyor ama ok yaydan çıktıktan sonra durdurulamıyor maalesef.
1

yüzde yer alan benleri aldırmak

1garipyolcu
Yüzde yer alan benleri aldırmak için farklı çok sayıda yol var. Yüzümdeki benleri nasıl aldırabilirim sorusuna çözüm önerileri sunuluyor.

Benleri doğal bir şekilde aldırmak ya da buna tıbbi bir çözüm bulmak tamamen sizin tercihiniz olacak. Sunulan yüzümdeki benleri nasıl aldırabilirim sorusunun yanıtlarına göre hareket ederek, benlerinize bir çözüm bulabilirsiniz. Anında değerlendirmeniz mümkündür.

Doğal Çözümler ile Benlerden Kurtulmak

Evet, belki de pek çok kişide ben sorunu var. Peki, doğal bir şekilde yüzde yer alan benlerden kurtulmak mümkün mü? Bunun için ilk akla gelen beslenme ve düzeni ve bakım ürünleri… Cildinizin korunmasını, sağlıklı olmasını istiyorsanız mutlaka beslenme düzenine dikkat etmeniz gerekiyor. Bunun dışında cildinizi temizleyerek, bakımını doğal maskeler ile yaparak koruyabilirsiniz. İlk akla gelen elma sirkesidir. Cildinizin beyazlamasını da sağlayacak olan bu ürün ile cildinizde yer alan benlerin azaldığını görebilirsiniz.

Uygulama;

Pamuğun üzerine birkaç damla elma sirkesi sürerek, benin üzerinde yapıştırın. Cildiniz hassas ise pamuğa uygulanan elma sirkesini biraz seyreltebilirsiniz.
Benlerin yayılmasını engelleyecek olan bir diğer uygulama ise iyottur. Bir damla iyot benin üzerine bırakıldıktan sonra kurumasını bekleyin. Ardından yıkayın. Günde iki kere bunu uygulayabilirsiniz. Ben nasıl yok edilir sorusunun yanıtları arasında olan iyot için aynı zamanda tahrişin önlenmesi açısından ben ve çevresinde vazelin uygulanması önerilir.

Diğer bir öneri ise greyfurttur. Kabuğu ayrılarak suyu sıkılır. Ardından birkaç hafta boyunca günde birkaç kez olmak üzere, benin üzerine uygulama yapılır. Ben tedavisinde etkilidir.

Benleri Aldırmak

Tıbbi olarak sunulan çözümler arasında benleri aldırmak var. Yapılan müdahale ile benleri aldırma operasyonu adı altında benlerinizden kurtulabilirsiniz. Lokal anestezi ile benlerin alınması kolayca olacaktır.

fırça ve tarak temizliği

1garipyolcu
Fırça ve Taraklar Nasıl Temizlenir?
Fırça ve tarak temizliği hijyen açısından son derece önemlidir. Fırça ve taraklar nasıl temizlenir yanıtına göre temizleyebilirsiniz.

Uygun olacak şekilde yapılacak olan temizlik, kullanımlarda herhangi bir hijyen sorununa neden olmaz. Ancak bunun için fırça ve taraklar nasıl temizlenir sorusunun yanıtına göre hareket etmenizi öneriyoruz. Dezenfekte edilmesinin zaman zaman yapılması, temizlik için şarttır. Sonrasında kullanılması sorunsuz ve avantajlı olacaktır.

Fırça ve Tarak Temizliği

İlk olarak düzenli olarak yapılması gereken temizliğin olduğunu söyleyebiliriz. Saçları dökülen bir kişi için her kullanımdan sonra saçların tarakta birikmemesi bakteri ürememesi açısından önemlidir. Bunun için mutlaka tarak temizliğinin en iyi şekilde gerçekleşmesi gerekiyor. Bunun dışında fırça ve tarak temizliğinin düzenli bir şekilde yapılması, aylık olarak da olmalı. Bu ise tamamen dezenfekte amaçlıdır. Sıcak suyun içinde bekletmek, direkt olarak tarama bölümünde olan alanın temizlenmesini sağlamak gibi özel şekilde temizliğin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Temizleme ürünleri;

Genel olarak kuaförlerin kullandığı, ancak temizlik için son derece pratik olan ürünler kullanılabilir. Bu sayede hem hızlı şeklide hem de direkt olarak temizliğin derinlemesine olduğuna emin olduğunuz bir temizleme olabilir. Değerlendirin ve direkt olarak fırça ve tarak temizliği konusunda gerekeni yapın.

Fırça ve Tarak Temizliği Ne Kadar Sıklıkta Olmalı?

Ne kadar sıklıkta fırça ve tarak temizliğinin olduğu önemlidir. Sizin için aylık olarak yapılması yeterli olabilir. Ancak derinlemesine bir temizliği dilerseniz iki haftada bir de yapabilirsiniz. Bunun dışında her kullanımın ardından saç temizliğinin taraktan en iyi şekilde yapılması gerekiyor. Fırça ve tarak temizliği sıklığı hakkında tamamen kendiniz de karar verebilirsiniz. Temizlik işleminin sık sık yapılması, kullanımlarınızda herhangi bir sorun yaşamamanız açısından önemlidir.

çocuk hastayken yapılmaması gereken şeyler

1garipyolcu
Çocuklar hastalandığında onlar için iyi olduğunu düşündüğünüz şeyler yapıyor olabilirsiniz. Ancak, çocuğunuz hastayken bunu yapmayın!

Doğru önlemler alınması, en doğru müdahalelerin edilmesi aslında önemlidir. Bunun için çocuğunuz hastayken sakın bunu yapmayın önerisine dikkat ederek, çocuk için en doğru şekilde hareket etmelisiniz. Değerlendirip, ona göre hareket edin.

Israrla Beslemek

Hastalanan çocuklarda en çok yapılan hata, çocuklara daha çok yemek yedirmeye çalışmaktır. Oysa ki tıpkı yetişkin insanlarda olduğu gibi çocuklarda da beslenme durumunun hastalık ile beraber istenmiyor olması söz konusudur. Fakat bu durumun önüne geçmek, asla ısrarla daha çok yemek yedirme ile olmaz. Mutlaka anne ve babaların bu dönemde daha çok yemek yedirmek yerine, az fakat besin değeri yüksek olan gıdaları yedirerek onun iyileşmesine takviyede bulunması gerekiyor. Kısaca çocuğunuz hastayken ona zorla daha çok yemek yedirmeye çalışmayın. Beslenmesini kontrol altıdan tutun ve besin değeri yüksek olan gıdaları normal düzeyde yedirin.

İyi Hissetmesi İçin Zorlamak

Çocuğunuz hasta olduğunda ona iyi gibi davranarak kendisini iyi hissetmesini sağlayamazsınız. Çocuk hastayken yapılmaması gerekenler arasında çocuğun zorla okula götürülmesi yer alıyor. Bakıldığında anne ve babaların çocuklarının okuldan geri kalmaması adı altında, genel olarak kendisini de iyi hissetmesi için okula göndermeleri yatıyor. Bu durum son derece üzücüdür. Ne yazık ki çocuklara okula götürerek kendisini daha kötü hissetmesine neden oluyoruz. Bu nedenle çocuğunuz hastayken onu zorla okula göndermeye çalışmayın.

Dinlenmesine izin vermeniz gerekiyor. Bu durumu da onun isteklerine yanıt vererek yapabilirsiniz. Çocuk hastayken nasıl davranmalıyız sorusunun yanıtına göre hareket ederek, biraz daha bilinçli hareket ederek onu koruyabilirsiniz. Değerlendirmenizi yapabilir, çocuğunuzun sağlık durumuna göre davranabilirsiniz.
1

çocukların ateşini düşürürken yapılan hatalar

1garipyolcu
Küçük yaşlarda çocuklarda ateşlenme büyük problemlere yol açabilir. Çocukların ateşini düşürürken yapılan hatalar nelerdir?

Ateş, son derece önemli bir konu olduğundan direkt olarak ateş düşürme konusunda yapılan uygulamalar önemlidir. Çocukların ateşini düşürürken yapılan hatalar arasında olan pek çok hata, çocukların hayatını etkileyebilir. Bunun için bilinçli hareket etmek ve doktor önerilerine göre uygulama yapmak gerekir.

Gereksiz İlaç Kullanımı

Çocuğun ateşinin her yükselmesinde, minimum yükselmelerde dahi direkt olarak ilaca sarılmak yapılan en büyük hatadır. Büyük oranda çocukların ilaç kullanımını azaltmak gerektiğinden, yapılan bu hata ne yazık ki çocukların gelişimini de kötü etkiler. Bu sebeple çocuğunuzun ateşlenmesi durumunda öncelikle doğal çözümler ile hareket ederek, akla ilk gelenin ilaç kullanmak olmasın dan uzaklaşmalısınız.

Soğuk Su ve Buz

İkinci ve en yaygın yanlış yöntemlerden biri de soğuk su ve buz uygulamasıdır. Çocuk ateşlendiğinde yapılan hatalar arasında mutlaka sayılması gerekir. Hemen buz uygulaması ve o şekilde ateşi düşürmek son derece yanlıştır. Hipotermi, yani ateşin aşırı düşmesi buz uygulamalarında ortaya çıkan durumlar arasında. Bu nedenle bu durumun önüne geçmek için buz uygulamasından kaçınmalısınız.

Antibiyotik Kullanımı

Her hastalık ve durumda, doktor kontrolü – önerisi olmadan antibiyotik kullanmak yapılan en büyük hatalar arasındadır. Ne yazık ki bu durumun sonucu olarak çocuklarda vücut gelişiminin eksik olması gibi durumlar söz konusu olabilir. Aynı zamanda antibiyotik kullanımının yanlış olması da söz konusu olabilir. Bu durumda da direkt olarak anne ve babalar için olumsuz sonuçlar doğar. Antibiyotik kullanımının dengeli ve düzenli olması önemlidir.

Çocukların ateşini düşürmek için yapılacak olan uygulamaların bilinçli bir şekilde olmasına dikkat ederek, uygulamalarınızı kolayca yapabilirsiniz.

çocuklara tuvalet alıştırma yaşı

1garipyolcu
Çocuklara Tuvalet Alıştırma Yaşı
Çocukları tuvalete alıştırma yaşı kaç olmalıdır? Çocuklar kaç yaşında tuvaletini öğrenebilir? İşte merak ettiğiniz sorunun yanıtı…

Anne ve babaların çocuklarının tuvalet eğitimi döneminde son derece bilinçli olması gerekiyor. Çocuklara tuvalet alıştırma yaşı konusunda verilen bilgilere göre hareket edip, ne çok erken ne de geç kalıp, bu dönemin en iyi şekilde atlatılması gerekiyor. Değerlendirip, ona göre hareket edebilirsiniz.

2 Yaşına Kadar Tuvalet Eğitimi Olmaz!

Evet, çocukların psikolojisini bozmamak, onlara en doğru dönemde tuvalet eğitimi vermek son derece önemlidir. Bunun için tuvalet eğitiminin olması gereken yaş dönemine göre hareket ederek, doğru bir şeklide eğitim verilmelidir. Sunulan eğitim kapsamında çocuğun öğrenme durumunda yaşanan aksiliklerin boyutuna göre doktordan bilgi almak, uzman desteği almak en önemlisi olacaktır. Değerlendirip, en iyi şekilde çocuğun öğrenmesine katkıda bulunulması gerekiyor. Yapılması gerekenleri belirleyerek, direkt olarak tuvalet eğitiminin en iyi şekilde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Tuvalet Eğitimi Nasıl Verilir?

Yaş durumunun net şekilde belirlenmesinin yanında, çocuğun kas gelişimine göre tuvalet eğitiminin verilmesi gerekiyor. Çocuklara tuvalet eğitimi nasıl verilir sorusunun yanıtları arasında, aynı zamanda verilecek olan eğitim için çocuk gelişiminin de tamamlanmış olması yatıyor. Kas gelişimini tamamlamış olan bir çocuk için direkt olarak eğitimin sunulması önemlidir. Buna dikkat ederek, tuvalet eğitiminin en iyi şeklide verilmesi gerekiyor.

• Ödül yönteminin belirlenmesi
• Çocuğun bilinçlendirilmesi
• Çocuğa küçük bilgiler sunulması

Gibi pek çok durum, çocuğun tuvalet alışkanlığı edinmesi açısından avantajlı olacaktır. Çocuk için zarar veren ya da baskı dolu söylemlerin olmaması, bu süreçte herhangi bir sorun yaşanmaması açısından önemlidir. Değerlendirip, tuvalet eğitimi konusunda uzmanların da görüşüne bakarak hareket edebilirsiniz. Çocuklara tuvalet eğitimi verilmesi önemlidir.

çocuk için yürümeyen evliliği devam ettirmek

1garipyolcu
Çocuk İçin Yürümeyen Evlilik Devam Ettirilir mi?
Uzmanlara en çok sorulan sorular arasında, çocuk için yürümeyen evlilik devam ettirilir mi sorusu var. Merakla cevap bekleniyor.

Yürümeyen evlilik nedir? Çocuk için yürümeyen evlilik devam ettirilir mi? Aslına bakılırsa ilk olarak anne ve babanın kullandığı yürümeyen evlilik kavramında neyi ifade ettiği önemlidir. yürümeyen evlilik içeriği, her aile için farklı olabilir. Aile içinde şiddet olması, öfke olması, anne ve babanın hiçbir şekilde birbirine karşı anlayışının olmaması demek, zaten ileride de bu evliliğin devam edemeyeceğini gösterir. Bu durumda çocuk için evliliğin yürütülmesinin çocuğa zarar vermekten başka bir anlamı yoktur. Yürümeyen evlilikten kast edilenin ne olduğunun bilinmesi, sorunların ne olduğu konusunda net ifadelerin yer alması ve uzman desteğinin alınması net bir cevap verilmesi açısından son derece önemlidir.

Çocuk Psikolojisi

Çocuk psikolojisi, elbette anne ve babanın aynı anda yanında olmasını isteyecektir. Ancak bu durum, çocuğun psikolojisini olumsuz etkileyecek seviyede olduğunda, onun için çok daha ağır sonuçlar doğurabilir. Önlem alınması, çocuğun iyiliği belirlenerek hareket edilmesi önemlidir. Artık anne ve babaların boşanması, bilinçli bir şekilde olduğunda çocukların da uzman desteği ile bu durumdan en az etkilenecek şekilde olayı yaşaması sağlanıyor. Bu nedenle anne ve babanın evliliklerini çocuk için olumsuz bir şekilde yürütmesi, çocuk için daha büyük yaralar açmaktan başka bir şey ifade etmiyor.

Boşanma Aşaması

Çocuğa zarar vermek istemeyen anne ve babalar çocuk için evlilik yürütmek adına ısrarlı olabiliyor. Ancak bakıldığında, anne ve babanın evin içinde ki tutumu çocuğu çok daha olumsuz etkiliyor. Bunun için uzman desteği almak, detayları sunmak ve özel (kişisel) karar çıkarmak en doğrusu olacaktır.

çocukla kaliteli zaman geçirmek

1garipyolcu
Çocukla Kaliteli Zaman Nasıl Geçirilir?
Kaliteli zaman… Verimli zaman olarak açıklanabilir. Peki, çocukla kaliteli zaman nasıl geçirilir? Yani çocuğunuz için verimli olan bir zaman…

Gelişimi için katkıda bulunacağınız bir zaman dilimi için, çocuğunuz yaş grubunu da dikkate alarak etkinlikler yapabilirsiniz. Çocukla kaliteli zaman nasıl geçirilir sorusunun yanıtına göre hareket ederek, direkt olarak gelişimi için bir adım atabilirsiniz. İşte detaylar…

Çocuğunuzun Gelişimini Olumlu Etkileyen Zamanlar

Anne ve babası ile geçirilen zaman, aslında çocuk için çok önemlidir. Onun kendisine güvenen bir birey olması açısından küçük yaştan itibaren ona nasıl davranıldığı önemlidir. Yapılan konuşmalar, söylenen sözler dahi direkt olarak onun gelişimini etkiler. Bunun için direkt olarak gelişimi göz önünde bulundurup, çocuğunuzla verimli zaman geçirmeye dikkat etmelisiniz.

Etkili iletişim;

Verimli zaman geçirmek, onunla etkili bir iletişim kurmak da demektir. Hem sizin çocuğunuzu tanımanız hem de onun da sizi tanıması açısından bu süreçte iyi bir iletişim süreci olması önemlidir. Değerlendirin ve direkt olarak etkili iletişim kurduğunuz zaman dilimleri yaratmaya bakın.

Birebir zamanlar;

Hem anne ile hem de baba ile yalnız zaman geçirdiği zamanlar olmalı. Çocukla verimli zaman geçirmek için an ve babayı ayrı ayrı görmesi de önemlidir. Yani farklı bir ortamda sadece anne ile baba ile zaman geçirmesi de onların rol ve modellerinin kafasında netleşmesi açısından önemlidir. Değerlendirerek, buna uygun şekilde zaman geçirilmelidir.

Çocuklar İçin Düzenlenen Etkinlikler

Etkinlik düzenlemek, direkt olarak yapılan etkinliklere anne ve baba ile katılmak çocuk için önemlidir. Bunun için farklı zamanların oluşturulması gerekiyor. Oyun oynamanın yanı sıra birlikte bir şeyler öğrenmek onun için avantajlı olacaktır. Birlikte hareket etme de önemli olacaktır.
0 /

Neden Bekliyorsun?

Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.

Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.