confessions

dukenukemall

1. nesil Yazar - yeni yeni ısınıyor - Yazar -

  1. toplam entry 118
  2. takipçi 3
  3. puan 1662

en çok sorun çıkaran otomobil

dukenukemall
Artık piyasadan çekilmiş olsa da Chevrolet Cruze 1.6 dır. Bu arabayı almak isteyen dostunuzun önüne yatın yine aldrmayın. Kendisi ilk arabamdır ve sayesinde benzinli motorlardan baya anlar oldum. Lpg arızaları da buna dahil.
tanım: uzak durulası otomobil.

mega sözlük toplu sigara bırakma etkinliği

dukenukemall
20 gündür içinde bulunduğum etkinliktir. Champix adlı hap ile çok rahat bırakılıyor.
30. gün editi : ramazan ayında bıraktığım için ne kilo aldım ne kilo verdim. bence gayet mantıklı bir zamanlamaydı. metabolizma kendine gelince zaten hızlıca veriliyor bu kilolar diyorlar. Bakalım ilerleyen süreçte editleyeceğim.
2
megasozluk megasozluk
Hapın ücreti ve gece kabuslarıyla ilgili bilgi verebilir misin düküm?
dukenukemall dukenukemall
Hapı sağlık bakanlığı ücretsiz temin ediyor ama araştırmalarıma istinaden 250-350 lira aralığında diyebilirim. Ayrıca hapın kafası cidden efsane kabuslar çok korkunç olmuyor ama aşırı derecede saçma oluyor. insanın bilinçaltında ne yatıyorsa onları gün yüzüne çıkartıyor diyebilirim. bugün tam 1 ay olmuş sigarayı bırakalı. gün içinde 171 hatırlattı ve sigaraya bakış açım hiç sigara içmeden önceki halime döndü. kokusu gelince iğrenç diyebiliyorum ve 5 gündür hapta içmiyorum. kısaca görev tamam gibidir. son olarak günlük 15 liramı kenara koyarak motivasyon sağlıyorum.

en az sorun çıkaran otomobil

dukenukemall
tabiki fiat linea 1.3 multijet. motoru kusursuzdur. periyodik bakımları yaptırdığınız taktirde milyon km görme şansınız var. ama bir problem var linea'yı yapan mühendisler konfor kısmını düşünürken 3 defa konfor demekle yetinmişler. masrafsız araba olarak linea'nın üstüne tanımam.
0 /

neden bekliyorsun?


Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.
Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.

katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol