confessions

goriot baba

kapalı hesap - Yazar -

  1. toplam entry 57
  2. takipçi 0
  3. puan 838

yeni moderatörümüz hayırlı olsun

goriot baba
banlanmak umurumda dahi değil. kusura bakma admin ama bu kez hatalı seçim yaptınız. artı veya eksi oy yerine sadece jurnallemeyi yapan bir mod olmazsa olmasından daha iyidir. burası ekşi sözlüğün şu anki haline dönecek "beğenmedim ban, canım sıkıldı lanetli çaylak, entrysine nokta koymamış sil gitsin"
8
mgs mgs
Yalnız atladığın bir durum var. Burada kimse kimseyi kafasına göre düşüncesine ters olduğu için atıp tutmaz. Benim düşünceme ters olan onlarca yazar var. O halde benimde hepsini atmam lazım. Sizin bu düşündüğünüzü hiç bir mod arkadaşım yapmaz..
Ayrıcı şunuda belirtmek isterim. "Ban" atmak sorun çözüm değil çünkü kimin hangi nickleri kullandığını görebiliyoruz. ikinci bir nick ile gelip atıp tutmanız bir şey ifade etmeyecek, mod olarak seçtiğim kişiler haksız yere bir müdahalede bulunacağını zannetmiyorum. "hata" ayrı bir şeydir. Haksız yere silinme ayrı birşeydir. Öyle bir durumla karşılaşmadım şimdiye kadar. Silinen herşeyi görebiliyorum ve gerekirse yeniden açabiliyorum. Bilgilerinize
endergelisenosasunaataklari endergelisenosasunaataklari
Bu altı çizili cümle benimde dikkatimi çekti. Ancak görevi daha yeni almış birine bu kadar yüklenmek yerine zamana bırakıp görmek daha mantıklı bence. Belki çok düzgün, kalem gibi bir yönetici olacaktır. Bilemeyiz. Şimdi bizim yapmamız gereken çizgimizi bozmadan devam etmek.
goriot baba goriot baba
hesabın ikinci bir nick olduğunu düşünüyorsanız banlayın bu 1
yaptığımın adı atıp tutmak değil, "özgürce yaz"ıyorum düşüncelerimi bu 2
adminlik nedir biliyorum, anlatma çabasına girmeniz bir şey ifade etmez.
goriot baba goriot baba
osasuana dediğiniz şeyi yapıp köşeme çekileceğim. işim gereği çok alakadar olamıyorum burayla. olduğum zaman ise hep yanlış giden bir şeyler oluyor. soğuyorum, dediğiniz gibi umarım yeni "mod" beni utandırır.
endergelisenosasunaataklari endergelisenosasunaataklari
Yönetim ekibinden daha güçlüdür kemikleşmiş yazarlar. Çünkü yazarsız sözlük olmaz. Üzme, yorma kendini dostum. Eğer arkadaş yanlış iş yaparsa ipini çekerler. Ama arkadaş dimdik dosdoğru durur ise bize düşen de aynı portakallıyı nasıl sevip sahiplendi isek ona da aynı kucağı açmamız olacak.
kapisi kapali etrafi sarili ismet kapisi kapali etrafi sarili ismet
adminin ip adresinden farklı hesapları tespit edebildiğini düşünüyorum.
mgs mgs
özgürce yazmak mod seçilmiş birisini kötülemek değildir. Daha seçileli dakikalar olmadan tanımadığınız bir kişi hakkında atıp tutmaktan ileriye gitmeyecek şeyler söylüyorsunuz.
Önce bir entry'nizi silsin, başlığınızı kaldırsın haksız olduğunu düşündüğünüz zaman bildirin kendisine o zaman gelin buraya görüşümden dolayı kaldırdı sildi yazın.
İkinci bir hesap kullandığınızı düşünmüyorum. Söylüyorum zaten bir diğerinde tatlı kız rolü yaparken burada asi bir erkeği canlandırmanızdan bahsediyorum. bgv
goriot baba goriot baba
kimseyi kötülemiyorum olanı söylüyorum.
bu dedikleriniz kuru iftiradan başka bir şey değildir. tatlı kız rolüymüş, asi erkekmiş. ispatınız varsa buyurun. altı boş sözler kimseyi tatmin etmez.

lgbti

goriot baba
yönelimdir hastalık değil.
'hastalık' diyen insanlar savunma yapıyorlar. siz doğaya uymayan bir şeyi zorla enjekte edemezsiniz. saygı duyarım ancak gözümün önünde oldukça sinirlerim geriliyor.

yeni moderatörümüz hayırlı olsun

goriot baba
bu seferki mod seçimi sözlüğü bitirecek buraya yazıyorum. bu yazar insanların düşüncelerine saygı duymayı bilmiyor, kendi fikri dışında fikri olanlara karşı acayip ters tepkiler veriyor. dinleme adabı olduğunu da düşünmüyorum. sözlüğün her konuya -siyaset hariç- açık bir yer olduğunun farkında değil. göz boyamayı da seven biri galiba, mod seçildiğine göre. bir şey demicem ama ileri de görürsünüz. sol frame'de 3-5 başlık kalır, onlar da kendisine ait olanlardır.
7
goriot baba goriot baba
eksilemeyi bir kenara bırakıp, insanları gözlemlemeyi bilmelisiniz. yazarlardan -ben de dahil- birkaçının aktifliği düşecek, bundan eminim. eksilerseniz de eksileyin şu sözü haklı çıkarırsınız
"doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar."
kayip adanin son iskelesi kayip adanin son iskelesi
ne katılıyorum ne katılmıyorum ama daha engellenen entry im olmadı.
goriot baba goriot baba
olacak, sadece sabır.
kayip adanin son iskelesi kayip adanin son iskelesi
kanka sakin burası öyle bi yer değil.
goriot baba goriot baba
burası öyle bir yer olacak. dediğim gibi sadece sabır.
nickthechopper nickthechopper
düşünceleriniz benim için önemli ancak varsayımınızı doğrulayacak bir hareket yaptığımı düşünmüyorum. ayrıca yalnız başıma hareket edeceğimi düşünerek yanılıyorsunuz. yönetim kadrosu olarak her hamlede birlik olarak davranacağız.
goriot baba goriot baba
sizin daha önce birçok yanlış hareketinize denk geldim beyefendi. yönetim kadrosuna geçmekteki amacınızın da rahatça "dolanmak" olduğu kanaatindeyim. ben fikrimi belirttim, gerisi beni alakadar etmez.
0 /

neden bekliyorsun?


Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.
Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.

katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol