confessions

Gülenyüz

1. nesil yazar - bilim insanı

  1. toplam entry 1938
  2. takipçi 86
  3. puan 29026

canlı yayında çocuğa sigara içiren kadın

Gülenyüz
Çocuğun kuzeni imiş bu iğrençliği yapan ve tespit edilip göz altına alınmış. aile ve sosyal politikalar bakanlığı devreye girmiş ve ailesi araştırılıp çocuğa rehberlik eğitimi verilecek.

Benim bir önceki entrym de bahsettiğim buydu sosyal hizmetler devreye girsin derken çocuk yurda alınsın dememiştim, araştırılsın varsa başka vasisi çocuk daha emniyetli durumda olsun. Ve nitekim olmuş şükür.

#çocuklardan elinizi çekin

soda

Gülenyüz
(bkz: maden suyu)
Günde bir şişe içilmesinin faydalı olduğu doğru yalnız yüksek tansiyon probleminiz yoksa. Mineralli su olduğu için Çocuklara içirilmesi tavsiye edilir. Kola vb. gazlı içecekler yerine soda içirilmesi daha yararlıdır. Hazmı kolaylaştırır, rahatlatır.

sivrisinek

Gülenyüz
En fena hallerini adana'da gördüğüm canavarımsı hayvan. Resmen saldırıya geçiyorlar. Bir de misafir karşılamaları var ki görmeyin, hoşgeldin partisi yaparlar eksik olmasınlar. Biz adana'da kalırken babaannem gelmişti bize, eskileri bilirsiniz belki üç, dört kat elbise giyerler babaannem de öyle kadıncağızı perişan ettiler. Nasıl olur da bu kadar kıyafetin üstünden ısırıyorlar diye dert yandı durdu. İlaç falan kar etmiyor sprey sürünmek boşuna, haybeye canavarımsı demedim. Allah rahmet eylesin beş temmuz ölüm yıldönümü idi anmış oldum bu vesileyle...

cafer yılmaz tutuklansın

Gülenyüz
İçler acısı gerçekten ne diyeceğimi bilemiyorum aslında içimden avaz avaz bağırmak geliyor neden lan neden diye küçücük ya nasıl kıyılır annesinin koklamaya kıyamadığına öz ve öz dedesi nasıl yapar?

Anlayamıyorum yok valla anlayamıyorum bundan günler öncesinde bir mevzu üzerine abimin bir sözü vardı o aklımdan çıkmıyor :
-bu dünya da ya erkekler olacak yada çocuklar ve kadınlar başka türlü yaşanmıyor yaşatmıyorlar - ki bunu söyleyen abim bir karıncayı incitmeye kıyamaz ama hem cinslerinin ne anlaşılmaz/yaşanılmaz olduklarının farkında. İnsan kalmak bu kadar mı zor? Bugün de utandık başkaları adına...
Cafer yılmaz tutuklanmasın katledilsin hem de öyle asılmak falan değil meydan da taşlanarak katledilsin... Belki bir daha bu iğrençliğe cesaret edemezler...
0 /

Neden Bekliyorsun?

Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.

Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.