confessions

kapisi kapali etrafi sarili ismet

1. nesil çaylak - mucit

  1. toplam entry 2022
  2. takipçi 23
  3. puan 36531

hayatın anlamı

kapisi kapali etrafi sarili ismet
hayatın anlamını metalarda arayarak büyük bir hataya düşmüş olursunuz. önce kafanızdaki tüm dayatmaları, inançları, düşünceleri ve bunun gibi sizi ön yargıya zorlayacak şeyleri temizleyin. kendinizi sıfırdan inşa etmeye başlayın. evet çok zor olacak, başlangıçta kimlik karmaşası yaşayabilirsiniz ki bu gayet normal. ancak zamanla kendinizi keşfetmeye başladıkça taşlar yerine oturacak. kendini gerçekleştirmiş insan modeline adım adım yaklaşacaksınız. sizi caydıracak bir sürü olumlu olumsuz olay yaşayacaksınız. yalnız kalacaksınız, toplumdan dışlanmış hissedeceksiniz, öyle bir zaman gelecek ki artık toplumdan siz kaçmak isteyeceksiniz. boşluğa düşeceksiniz, yaşama amacınızın olmadığını düşüneceksiniz tekrar tekrar.

bu evreye girdiğinizde, kendinizi bu boşluk hissinden kurtarabilmek için metaların dünyasına atlamayın. nesneleri, sizden sadece tüketmenizi bekledikleri bu yapaylığı sakın kabul etmeyin. bir kere kabul ettiğiniz zaman tüketim toplumunun vahşi ve acımasız tarafı sizi alıp, düşünmeyen, sorgulamayan, konuşmayan, kendine değil başkalarına göre yaşayan bir insana dönüştürecektir.

hayatın belli bi amacı yoktur. amacı siz kendiniz yaratacaksınız. kendi amacınızı keşfetme sürecinde sizlere başarılar diliyorum. sakın boş vermeyin. kendinizi keşfetme serüvenine atılmadıysanız bir an önce başlayın. sen kimsin? sorusuna alışılmış, kalıplaşmış cevaplar vermeyin, bu sorunun aslında anlamı çok derin. esen kalın ve bir şey daha;

(bkz:#137381)

kol saati takmayan erkeğin klasa sahip olması

kapisi kapali etrafi sarili ismet
muazzam bir klasa sahip oldukları gerçeğini hiçbir şey değiştiremeyecektir.

kol saati takmayan erkek, gayet normal bir erkek modelidir. kişisel görüşüm artık kol saati takmaya gerek olmadığı yönündedir. tabii estetik görünüş olarak göze hoş geliyor olabilir. kişiye kalmış. ancak aksesuar olarak bile günümüzde itibarını yitirmiştir.
1

mega sözlük soru cevap etkinliği

kapisi kapali etrafi sarili ismet
nickaltına kişi hakkında dilediğiniz soruyu, görüşü, düşünceyi veya merak ettiklerinizi yazıp cevap bulabilirsiniz. çok daha tanışma isteğiniz var ise özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz. özel mesaj alımı kapalı olan yazarların entrylerine yorum yazarak iletişim kurmayı deneyebilirsiniz.

gereksiz bir etkinliktir şahsım adına ancak zaman harcamak, eğlenmek için güzel gözüküyor. keyifli etkinlikler sözlük ahalisi.

tsk'nın gizli silahları

kapisi kapali etrafi sarili ismet
B-2 Spirit adıyla amerika'nın yaptığı, "radara yakalanmayan hayalet uçak" olarak bilinen, bombardıman statüsüne sahip uçağın tasarımları ve teknik bilgileri uzun süre boyunca gizli kalmıştı. hatta tek bir detay bile verilmemiş o dönemlerde. daha sonradan açıklanmış. demem o ki bilinmeyen çok proje vardır tsk'nın elinde. tamamen tamamlanınca gün yüzüne çıkar.

normale dönüş

kapisi kapali etrafi sarili ismet
2021 ocak ayına kadar evden dışarı çıkmamayı planlıyorum. okulum gereği eylül veya ekim ayına çekilebilir bu eylemim. normale dönüş 2021 ve hatta 2022 öncesi olamaz. bu hastalık evde kalmadığınız sürece size bulaşacak. sürü bağışıklığı ülkelerin ekonomisi için en uygun olanıdır. benim imkanım olduğu için evde durabiliyorum, duramayanlara şifa ve sağlık diliyorum.

sesinde huzur bulunanlar

kapisi kapali etrafi sarili ismet
aylar önce sabahın saat 8 sularında duymuş olduğum, uykulu ama narin sesin sahibinde huzur bulmuştum. gece yarısı bana attığı ses kaydında söylediği şarkı ile mest olmuştum. şarkıya dikkat etmemiştim, dikkat ettiğim, odaklandığım tek şey sesiydi. kilometrelerce öteden bana ulaşmış bu ses kaydında, onu duyuyordum. yüzünü, gözlerini, saçlarını bile görmediğim bir kişiye ait sesti bu. aşık olmuştum.
0 /

Neden Bekliyorsun?

Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.

Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.