confessions

naruto

1. nesil Yazar - yeni yeni ısınıyor - Yazar -

  1. toplam entry 168
  2. takipçi 7
  3. puan 2179

venezuela'dan peynir ithal edilecek olması

naruto
Zamanında kendi çiftçisini desteklemeyip dışarıdan ucuza samanları, buğdayları dolduran bugün peyniri yarın suyu da ithal eder. Yakında hava da ithal gelecek olursa Karadeniz'de doğal gaz bulundu onu soluyun dediklerinde şaşırmayın. Milletin kafası zaten güzel iyice güzelleşir artık. Uçuşa geçeceğiz diye neden deniliyor sanıyorsunuz?

hazine ve maliye bakanı berat albayrak’tan müjde

naruto
insanın ağız dolusu puhahahahahah diyesi geliyor. Sayın Berat bey'in espritüel tweetleri yine günümüzü şenlendirdi. Sadece yerli güneş fabrikası açıyoruz dese hiçbir şey demeyeceğim ama... Ülkemizin dışa bağımlılığını bitirecek adım, temiz ve bağımsız enerji teknolojimiz...deme işte bunları deme.

21 ağustos 2020 recep tayyip erdoğan'ın açıklamaları

naruto
Ütü satışlarımızın artacağı haberini verecektir.
Şaka şaka...
Muhtemelen Oruç reis ile ilgili bir haber, 2 gün önceden müjde verdiğine göre. Ama size bir şey söyleyeyim mi bu hükümette çirkin şansı bak var gerçekten. Ekonomi ve dolar bu kadar revaçta iken gündem bir anda yine değişti. Bu hayatta şans en önemli şey, şansın olunca gerisi geliyor.

kahvehane

naruto
Yetki verilse ilk kapatacağım yer olurdu. Zararlı ot gibi tek bir faydası dokunmaz. Gıybetin alası döner, kadınların altın gününün vücut bulmuş halidir.

dolarla mı maaş alıyorsunuz sorunsalı

naruto
İşte ekonominin kilit noktası bu sorudur ve sayın berat bey yıllarca kur kur diyerek dolaşanları şılak diye susturmuştur. Artık herkes olayı anladığına göre dağılabilirsiniz. Akaryakıtla da doların ilgisi falan yok arkadaşlar herkes benzin fiyatından vurmaya çalışıyor. Akaryakıt zamlarının nedeni Ankara'daki petrol kuyusuna düşen bal porsuğudur. Hayvan asi tabi ekipler kurtarmaya çalışırken ellerinden kaçmış ve tüm rafinerideki işçileri yemiştir, eee tazminat falan derken akaryakıt da azıcık zamlandı, büyütmeyin olayı.

Edit: Merak edenler için porsuk tutuklandı arkadaşlar, ifade veriyor. Sanırım kandırılmış, olayın içyüzünü araştıracaklar.
0 /

neden bekliyorsun?


Mega sözlük, görüş ve fikirlerin oluşturmuş olduğu sonsuzluğa uzanan asma bir tahta köprü gibidir.
Üzerinde yol alırken, düşünmeyi, paylaşmayı ve öğrenip - öğretmeyi ilke edinirsiniz.

katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol